15.07.2014

Na jednom místě

Master-franchisového partnera vyhledává v tuzemsku firma J&S Best Solution. Chce zde rozšířit outsourcingové služby Ship Center.

Zařídit virtuální kanceláře, 3D tisk, kurýrní a další outsourcingové služby pod jednou střechou. To vše nabízí franchisový koncept Ship Center, který zastupuje společnost J&S Best Solution. Na českém trhu hledá master-franchisanta, který by se ujal vytvoření franchisové sítě Ship Center. Česko si představitelé společnosti vybrali zejména z toho důvodu, že jsou zde podnikatelé otevření novým věcem a Ship Center jim může v jejich podnikání pomoci.

ship center pracovna Foto Ship Center

Franchisový koncept Ship Center vznikl v Polsku. Jeho služby klienti využívají už na 16 místech, především velkých měst.

Hledání master-franchisového partnera pro tuzemský trh je v plném proudu, firma J&S Best Solution zaznamenává zvýšený zájem, zatím však nepostoupila s žádným zájemcem do další fáze jednání. „Stále vyhledáváme tu správnou osobu, která by společně s námi pomohla s rozvojem Ship Center. Společně s ním bychom chtěli vytvořit síť až o 100 poboček Ship Center, které by nabízely služby s vysokou úrovní ve spolupráci s kurýrními firmami po celé Evropě,“ přibližuje plány majitel konceptu Kamil Janowski.

Zájem o kurýrní služby či o 3D tisk rapidně roste. Na polském trhu, kde společnost před rokem vznikla, nabízí služby Ship Center už na 16 místech. „Poskytujeme naše služby téměř v každém větším městě v Polsku, nebojím se říci, že každý měsíc otevřeme jednu pobočku. Lidé v našich službách vidí velkou kvalitu za rozumnou cenu a stále se k nám vracejí, což nás velmi těší,“ komentuje úspěchy Kamil Janowski. 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank