15.01.2009

S asociací chtějí růst domy

Původem německý franchisový koncept zabývající se výstavbou domů Town&Country vstoupí do České asociace franchisingu.

Již před časem ohlásil Town&Country rozvoj v Česku. Firma se například účastnila loňského Franchise Meeting Pointu v Brně. „Již jsme absolvovali přijímací pohovor do České asociace franchisingu. Nyní musí o našem přijetí rozhodnout správní rada,“ řekl portálu FranchisingINFO.cz šéf české části sítě Josef Matuška. Správní rada ČAF by měla rozhodnout do konce ledna.

Německá centrála poskytuje podporu na 250 franchisantům.

Chystaný rozvoj v Česku

Společnost Domy pro Vás, která je držitelem master licence Town&Country pro Česko již působí na našem území zhruba dva roky. „Větší rozvoj našeho konceptu s masivnější podporou mateřské firmy v Německu zahajujeme právě nyní,“ řekl již před časem Matuška.

Již 11.500 „franchisových“ domů

Koncept založili v Německu v roce 1997 manželé Dawosovi. Nyní zde licence vlastní na 250 podnikatelů, kteří za dobu působení firmy postavili již kolem 11.500 rodinných domů. V Česku nabízí firma podnikatelům dva franchisové koncepty. Jedním je klasický prodej domů z katalogu. Tím druhým je pak také výstavba rodinných domů na klíč. Síť v současnosti působí například ve Španělsku, Švýcarsku, Rakousku, Slovensku či Rumunsku. V roce 2003 byl v koncept v Německu oceněn jako nejlepší z podnikajících na tamním trhu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank