01.08.2014

Výhodnější stáří

Firma Senior Agentura si dala za cíl rozšířit program slev pro seniory World Senior Card do celé Evropy. Pomoci ji má franchisa.

Speciálně upravený program na slevy World Senior Card (WSC) je určen pro osoby starší 50 let. Program byl navržen českou firmou Senior Agentura, která se rozhodla jej rozvíjet na bázi franchisy. Populace starších spotřebitelů neustále roste a jejich preference jsou specifičtější. To je důvod, proč se společnost zaměřila především na tento segment. Společnost by chtěla, aby program fungoval po celé Evropě.

baba karta Foto Senior agentura

Společnost Senior agentura začala u nás rozvíjet slevový program World Senior Card. Chce jej rozšířit do celé Evropy.

V Česku se slevové karty WSC osvědčily a prodejní a servisní místa se nachází už téměř ve všech částech republiky. „Kartu jsme poprvé uvedli v České republice jako pilotní projekt a zaznamenala rostoucí úspěch. Nyní máme ambice v příštích dvou letech náš koncept uvést do většiny států Evropy,“ poznamenává Ladislav Jirouš, manažer odpovědný za rozvoj franchisové sítě ve společnosti Senior Agentura. Franchisové partnery našla firma už na Slovensku, Řecku a Kypru, kde se dolaďují podmínky.

Další evropské země na master-franchisové partnery čekají. „Hledáme master-franchisanty, kteří by byli schopni vytvořit síť prodejních a servisních jednotek na celém místním trhu. Program WSC nevytváří náš zisk od podnikatelů. Pokud již podnikatelé poskytnou nějakou slevu, tak pouze ve prospěch zákazníků. Naši devizou je možnost globálního využití slevové karty ve všech státech zapojených do programu,“ dodává Ladislav Jirouš.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank