06.08.2014

Extra byznys

Společnost Extra stěhování už ve své síti vede 15 franchisových poboček. Posílit by chtěla zejména na Moravě.

Franchisová síť Extra stěhování upevňuje pozici v Česku. Pomáhají jí k tomu i marketingové akce. „Zvyšujeme kvalitu reklamních kampaní, a to jak internetových, tak i outdoorových. Letos proběhla poprvé i akce Extra stěhování golf tour, která si získala spoustu příznivců a doplnila naše reklamní portfolio,“ popisuje pozitivní vliv marketingu ředitel franchisového konceptu Extra stěhování Radek Straka.

extra stěhování Foto Extra stěhování

Loni se franchisový systém Extra stěhování také stal členem Hospodářské komory ČR. Letos je jeho prioritou nadále posilovat své místo na českém trhu.

Plánem pro společnost Extra stěhování zůstává nadále upevňování pozice, k čemuž využívá i franchisových partnerů. „Podařilo se nám v prvním pololetí zvýšit obraty o třetinu oproti loňskému roku, což považujeme za znatelný úspěch,“ dodává Radek Straka. V provozu je 15 franchisových poboček, které zajišťují veškeré stěhovací služby pro klienty. Společnost by ráda posílila pozice především na Moravě, například v Brně či Ostravě.

České firmě Extra stěhování se podařilo otevřít provozovny i v zahraničí, avšak uvažuje, že by našla spíše master-franchisové partnery, kteří by se o ně a další rozvoj starali. „Expanzi v zahraničí jsme poněkud zvolnili. Je to velmi náročný projekt zejména na čas. Z důvodu rozdílné legislativy a administrace uvažujeme proto právě nad nalezením master-franchisantů,“ vysvětluje Radek Straka.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank