27.08.2014

Lepší péče o realitní kanceláře

Mezinárodní školení obchodních dovedností hostila česká pobočka realitní sítě Coldwell Banker. Hlavním cílem bylo zvýšení péče o franchisové pobočky a cílení na jejich zisk.

Mezinárodní školení Franchise Sales Workshop úspěšně proběhlo za účasti zástupců realitní sítě z Malty, Itálie, Španělska, Francie a Turecka ve dnech 29. až 31. července. Coldwell Banker Czech Republic tak pokřtila nové kancelářské prostory v centru Prahy.

školení coldwell banker Foto Coldwell Banker

Na realitním školení Franchise Sales Workshop, které pořádala česká pobočka Coldwell Banker, byly probrány především tipy na péči o franchisové kanceláře.

Toto školení obchodních dovedností bylo zaměřené na péči o franchisové kanceláře. Obsahovalo mnoho praktických bodů, jak kancelářím dopomoci k zisku, jak mezi ně úspěšně zavést systém CB i jak správně připravit vzdělávací programy. 

Vzdělaní vytváří vyšši zisk

Díky mezinárodní účasti probíhaly zajímavé diskuze z praxe v jiných evropských státech, které zkušeně mentoroval Mark Friend. Poslední den workshopu proběhl díky videokonferencím také s CEO a prezidentem Budgem Huskym a viceprezidentem pro obchod Rickem Gregorym ze sídla Coldwell Banker v New Jersey,“ komentoval průběh ředitel marketingu Lukáš Kmínek. 

Na vzdělávání klade Coldwell Banker celosvětově veliký význam. Péče o franchisové kanceláře a makléři vzdělaní v realitním oboru jsou pilířem dobrého a dlouhodobého obchodu. 

I to je důvod, proč česká pobočka Coldwell Banker od svého loňského obrození dává přednost kvalitní síti poboček před rychlou expanzí bez důrazu na firemní hodnoty. „Pobočky realitní firmy se nacházejí zatím v Praze a Olomouci. Jejich síť se ale stále rozšiřuje, „ uzavírá Lukáš Kmínek.

Více o franchisovém konceptu Coldwell Banker najdete v našem Katalogu franchis

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank