06.10.2014

Potkejme se v Praze

Další ročník odborné konference Franchising Forum 2014 se blíží. A portál Franchising.cz bude při tom.

Kromě týmu portálu Franchising.cz se budete moci ve 14. října setkat s řadou zajímavých odborníků, kteří mají k tématu podnikání a franchisingu co říci. Konference se bude věnovat nejen výhodám a nevýhodám podnikání pod zavedenou značkou, základnímu právnímu minimu, které by měl podnikatel znát, nebo nám poradí jak postupovat při jednání o nákupu franchisových licencí.

caf franchising forum Foto Česká asociace franchisingu

V pořadí 12. ročník konference FRANCHISING FORUM 2014 se koná v úterý 14. října 2014 v budově OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4 (v blízkosti metra "C" Pankrác). Jedním z jejích hostů bude i Petr Sýkora, podnikatel a spoluzakladatel nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL.

Zajímavé budou jistě i panelové diskuse. Letos jsou naplánovány hned tři. Jednu z nich bude moderovat šéfkomentátor týdeníku Ekonom Robert Břešťan s tím, že v jeho panelu přislíbil účast podnikatel a spoluzakladatel nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL Petr Sýkora, nebo předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků v ČR a generální ředitel SINDAT Karel Havlíček.

Protože ve Franchising.cz víme, že franchising může být pro někoho doposud zahalen rouškou tajemství, jsme ve spolupráci s našimi dalšími kolegy z poradenské společnosti PROFIT system připraveni Vám ji odhalit. Máte-li tedy firmu, kterou byste chtěli rozšiřovat prostřednictvím franchis a nevíte jak na to, domluvte si s námi konzultaci, která je samozřejmě ZDARMA. Stejně tak poradíme i těm, kteří přemýšlí o tom se do nějaké franchisové sítě aktivně zapojit.    

V případě, že máte o schůzku s námi zájem, neváhejte nás kontaktovat a prostřednictvím emailu redakce@franchising.cz si zamluvte čas, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank