15.10.2014

Vše v jednom

Na služby pod jednou střechou vsadil franchisový koncept Ship Center. Má už 22 franchisových poboček v Polsku a uspět chce i u nás.

Outsurcingové služby pod jednou střechou získávají na větší oblibě. Franchisový koncept Ship Center nabízí na jednom místě mimo jiné kurýrní služby, 3D tisk či vytvoření virtuální kanceláře. V Česku společnost J&S Best Solution, co se stará o rozvoj Ship Center, hledá master-franchisového partnera, který by zde síť vybudoval. V sousedním Polsku se během pár měsíců existence franchisového konceptu otevřelo už 22 poboček.

ship center pracovna Foto Ship Center

Na pobočkách Ship Center mohou zákazníci najít služby kurýra, virtuálních kanceláří, 3D tisku a dalších služeb potřebných pro dobrý chod kanceláře.

Velký úspěch Ship Center hodlá společnost využít expanzí do dalších států, a to v Česku, Německu, Slovensku, Velké Británie, Maďarsku a Rakousku. „V České republice jsme zaznamenali už asi 30 subjektů, kteří se zajímali o náš koncept. Zatím hledáme ale master-franchisanta, který by se o rozvoj sítě postaral,“ dodává Kamil Janowski, generální ředitel Ship Center. Společnost také snížila poplatek za master-franchisovou licenci. Cena se nově ustálila na 2500 eur (69 tisíc Kč).

Na polském trhu začala firma působit letošní rok a musela se vypořádat s drtivou konkurencí. Během krátké doby však díky konceptu „vše pod jednou střechou“ zaznamenala vysoký nárůst zákazníku a a podařilo se jí rozšířit síť na 22 center. Franchisovou pobočku otevírá firma každý měsíc a v současné době patří v Polsku mezi největší poskytovatele těchto služeb.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank