06.01.2015

Poplatky dolů

Společnost Evropa realitní kancelář snížila franšízové poplatky. Daří se jí i v expanzi, provozuje už 32 franšízových poboček.

Česká realitní síť Evropa realitní kancelář se rozhodla na základě zvýšeného počtu svých poboček snížit franšízové poplatky. Slevy se týkají jak nových, tak stávajících poboček. Za používání značky se nově platí konkrétně 5 000 Kč měsíčně v regionech a 10 000 Kč v Praze.

evropa

Franšízanti za licenci Evropa realitní kancelář nově zaplatí 5 tisíc Kč, pokud působí v regionu, nebo 10 tisíc, jsou-li v Praze.

Základním poplatkem v síti jsou procenta z obratu, které u společnosti Evropa realitní kancelář činí 5 %. RK Evropa ustoupila od placení tohoto poplatku v případě, pokud franšízant v měsíci nebude mít žádnou tržbu. „My jsme od tohoto modelu zcela ustoupili, a pokud franšízant neudělá tržbu, což je zpravidla v začátcích podnikání možné, pak žádné minimum neplatí,“ upozornil majitel realitní sítě Michal Macek.

Franšízant platí také ještě 3 % z obratu a paušální poplatek 2500 měsíčně, který směřuje z poboček do fondu propagace. „Z tohoto fondu se hradí celorepublikové kampaně prostřednictvím billboardů, rádií, televize apod. V ceně je také platba za softwarové vybavení,“ dodává Michal Macek.

Snažíme se být vždy nejkvalitnější a to jak při poskytování služeb klientům z řad prodejců nemovitostí, ale také na poli franšízového podnikání, kde chceme poskytovat nejkvalitnější servis za nejvýhodnějších finančních podmínek,“ říká majitel této realitní sítě Michal Macek. 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank