24.10.2014

Rozvoj ve všech směrech

Realitní franchisová síť Century 21 pokračuje v budování značky na českém trhu. Působí zde už 46 poboček.

V prvním pololetí změnila franchisová realitní síť Century 21 majitele. Novým držitelem master-franchisové licence pro Českou republiku získala skupina RSCB Group podnikatele Roberta Schönfelda. Během roku skončilo 11 franchisovým partnerům pětileté období, na které si koupili licenci, a společnost s nimi vyjednává prodloužení. Už ví, že 7 franchisantů bude pod značkou pokračovat.

century 21 kancelář Foto Century 21

Realitní síť Century 21 působí na českém trhu od roku 2008. Letos se novým master-franchisovým majitelem stala firma RSCB Group.

Naším cílem v příštím roce dobudovat celonárodní distribuci, primárně ve velkých krajských městech a do 3 let se chceme pohybovat na hranici 100 otevřených kanceláří v Česku,“ komentuje strategii na další rok obchodní ředitel Century 21 Dalibor Slivinský. V současné době se počet franchisových kanceláří u nás pohybuje na čísle 46, v kterých pracuje 350 makléřů. Celosvětově skupina Century 21 čítá 7000 poboček se 110 tisíci makléři.

V podnikání je důležité být vidět, i proto se Century 21 pustila i do marketingové kampaně na podporu značky. Mimo to firma finišuje dokončení nových webových stránek. „Na novém webu pracujeme už několik měsíců a se spuštěním se počítá do konce letošního roku. Přinese nejen nový vzhled, ale také další moderní funkcionality,“ dodává Dalibor Slivinský. 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank