28.02.2015

Největší událost ve franšíze

Paříž bude hostit opět největší akci ve franšízingu na světě, Franchise Expo Paris. Ta letos proběhne 22. března a potrvá 3 dny.

Ve dnech 22. až 25. března se v Paříži bude konat franšízový svátek Franchise Expo Paris. Už přes 30 let se na této mezinárodní akci setkávají společnosti z různých oborů, aby představily svůj osvědčený franšízový koncept. Konference Franchise Expo Paris se řadí mezi největší franšízové akce na světě. Oficiálním partnerem této akce je i společnost PROFIT system. Díky tomu mohou čtenáři Franchising.cz získat volný vstup na tuto akci, pokud se zaregistrují na stránkách konference. 

návštěvníci na Franchise Expo Paris Foto Franchise Expo Paris Facebook

Minulý ročník Franchise Expo Paris navštívilo 37 tisíc návštěvníků, z čehož přes 2 tisíce z nich se zajímalo o master-franšízové systémy.

Loni se události účastnilo 105 franšízových značek, které zastupovali podnikatelé z 25 zemí. Mimo Evropu svůj koncept prezentovali zástupci z USA, Kanady, Austrálie, Koreje či Izraele. Počet návštěvníků dosáhl téměř 37 tisíc. „Master-franšízové koncepty mohly na konferenci oslovit přes 2 tisíce účastníků, kteří přemýšlejí o vytvoření sítě ve své zemi. Dle našich statistik účastníci pocházeli z 88 zemí,“ zní ze statistik pořadatelských firem.

Pařížské expo je důležitý odrazový můstek pro firmy, co chtějí expandovat po celé Evropě, a to i v Česku. Jednou z takových je i kanadská firma Maple Bear, která se specializuje na výukové programy pro děti a mladistvé. „Můžeme spojit nejlepší výukové metody založené na bázi těch z Kanady s metodami z jakéhokoliv státu a přitom nabízet to nejlepší vzdělání,“ popisuje koncept Tyler Done, jednatel firmy Maple Bear School. Školy by firma ráda otevřela zejména v Praze a Brně.

Mimo franšízové koncepty se na veletrhu představí další experti a poradci, kteří se ve franšízovém byznysu pohybují řadu let. Celkový počet vystavovatelů tak většinou atakuje počet 500 a vy můžete být u toho. Pokud se zaregistrujete na stránkách FranchiseParis.com, získáte zdarma vstup na tuto franšízovou exhibici. Na akci se objeví i zástupci českého portálu Franchising.cz. Těšíme se na Vás v březnu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank