03.01.2015

Změny kupředu

Realitní franchisová síť Century 21 prošla letos velkými změnami. Hodlá nadále budovat jméno značky v Česku.

Už šestý rok oslavila letos na českém trhu realitní kancelář Century 21. Letos prošla velkými změnami, v prvním pololetí změnila majitele master-franšízové licence, kterým se stala firma RSCB podnikatele Roberta Schönfelda. Minulým vlastníkem byl podnikatel Jan Rosák, který ji držel rok. V listopadu do čela nastoupil nový generální ředitel Lubomír Milek, kterého do čela dosadila firma RSCB. Do nového roku jde s velkými plány.

century 21 kancelář Foto Century 21

Realitní síť Century 21 působí na českém trhu od roku 2008. Letos se novým master-franchisovým majitelem stala firma RSCB Group.

Naším cílem v příštím roce dobudovat celonárodní distribuci, primárně ve velkých krajských městech a do 3 let se chceme pohybovat na hranici 100 otevřených kanceláří v Česku,“ komentuje strategii na další rok společnost. Vizi podporuje i nový generální ředitel Lubomír Milek: „Chci, aby značka Century 21 byla ve všech městech nad 30 000 obyvatel a aby naše kanceláře poskytovaly klientům prvotřídní služby.“

Během roku skončilo 11 franchisovým partnerům pětileté období, na které si koupili licenci, a společnost s nimi vyjednává prodloužení. Už ví, že 7 franchisantů bude pod značkou pokračovat. V současné době se počet franchisových kanceláří u nás pohybuje na čísle 44, v kterých pracuje 320 makléřů.

V podnikání je důležité být vidět, i proto se Century 21 pustila i do marketingové kampaně na podporu značky. Mimo to firma finišuje dokončení nových webových stránek. „Na novém webu pracujeme už několik měsíců a se spuštěním se počítá v brzké době. Přinese nejen nový vzhled, ale také další moderní funkcionality,“ dodává Lubomir Milek.

Být vidět a pracovat na propagaci sítě je zvláště u realitních firem na českém trhu velmi důležité. Trh je velmi saturovaný a některé společnosti jako Coldwell Banker či ERA Reality musely své podnikání restartovat a začít od úplného začátku. I přesto realitní značky jsou ve franšízingu velmi oblíbené, úspěch však vždycky nepřináší. 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank