20.01.2015

Specifický koncept

Společnost Angus grill meat preferuje otevírání restaurací Angus Burger. Fastfoodový typ nabízí pro franšízanty.

Speciality z masného plemena skotu Aberdeen-Angus nabízí gastronomický koncept Angus Burger. Značka, která vznikla v Plzni, se zatím rozvíjí v tomto městě prostřednictvím pobočky v obchodním centru Olympia a 2 restaurací. Před dvěma lety firma Angus grill meat, která se o značku Angus Burger stará, měla i franšízanta. S ním však na základě jeho špatného chování rozvázala smlouvu. Franšízovému rozvoji se však nebrání.

angus burger_provozovna_lide_plzen

Pokrmy z angus masa značky Angus Burger mohou zákazníci ochutnat na třech místech města Plzně.

Společnost se zaměřila především na rozvoji restaurací než fastfoodových poboček. Minulý rok otevřela druhé restaurační zařízení Angus Grill Restaurant v Plzni. „Je to po pobočce Angus Steak House druhá restaurace zaměřená na nabídku angus masa. Rádi bychom otevřeli další, pokud se objeví vhodný prostor,“ dodává jednatelka firmy Pavlína Silovská.

I přesto, že na typ fastfoodových jednotek se firma spíše nezaměřuje, rozvoji v tomto ohledu se nebrání. „Pokud se najde vhodný franšízant, který by chtěl provozovat svou vlastní fastfoodovou pobočku, nebráníme se vzájemné spolupráci,“ dodává Pavlína Silovská s tím, že na principu rychlého občerstvení funguje pobočka v OC Olympia v Plzni. Tu řídí firma sama a do dalších obchodních center vlastními silami jít zatím nechce.

Důvodem, proč společnost sama nechce směřovat do obchodních center, je ojedinělost konceptu Anhus Burger. Zákazníci, kteří si maso oblíbili, totiž nenavštěvují ostatní fastfoody a preferují především restaurační zařízení. Fastfoody tak nechává na případných franšízantech.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank