Podnikání je dřina i radost

Čtvrtek
01.01.2015
Právě s tímto se nám v rozhovoru v rubrice Vlastní byznys svěřil oblíbený český herec Tomáš Hanák, který již nějakou dobu podniká ve své vlastní hospůdce ve středočeském Nižboru. Co dalšího nám o svém byznysu prozradil, se dočtete v novém čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING.
 

V dalším čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING (01/2015) najdete:

O čem se mluví

Online byznys trhá rekordy
Maloobchodní trh je stále silněji ovlivňován internetovými obchody. Trendy spotřebitelského nakupování se mění a e-commerce si ukrajuje stále větší podíl.

Fakta a trendy

Romana Tvarůžková

Přeměna České pošty
Státní podnik Česká pošta plánuje v oblasti franšízového rozvoje revoluci. Ze 3200 poštovních míst chce, aby většinu vedli franšízanti.

MZGZ vsadila na nulu
francouzská oděvní značka MZGZ spoléhá při získávání partnerů na nulové poplatky.

My Travel

Čisté prádlo, čistý byznys
Firma Primus chce naučit lidi prát v samoobslužných prádelnách. Podnikatelský plán hodlá rozšířit pomocí franšízy.

S franšízou v bezpečí
Rozvoj prostřednictvím franšízantů již není jen doménou fastfoodů, jazykových škol či fitness center. Objevuje se i v netradičních oblastech.

Vše na jednom místě
Prodejny Okay market se úspěšně uchytily v Brně. Chtějí se dostat i mimo něj.

Dobrá zpráva pro zaměstnance
Téměř čtvrtiny tuzemských firem plánují v roce 2015 zvýšit platy zaměstnanců. Chtějí zvýšit jejich produktivitu.

Vlastní byznys

My Travel

Tomáš Hanák: Podnikání je dřina i radost

Touha zkusit něco nového přivedla herce Tomáše Hanáka k podnikání. Ve středočeském Nižboru si otevřel vlastní hospůdku a má s ní velké plány.

Supertéma

Učením k zisku

Vzdělání je nejlepší investicí do života. V mnoha případech jde i o nejlepší investici do podnikání.

Chytrý zisk
Atraktivní vzdělávání nemusí být jen to jazykové. Na trhu působí řada konceptů, které se věnují i jiným oblastem nebo jazykové a obecné vzdělávání kombinují.

Jazyky – cesta k úspěchu
Výuka cizích jazyků zažívá velký boom. Firmy působící v této oblasti chtějí ukrojit co největší část trhu. I proto se rozvíjejí pomocí franšízy.

Moje firma

Lokál Hamburk

Učesaný byznys
Pryč jsou doby, kdy jsme si vlasy stříhali sami doma. Každý z nás čas od času zajde ke kadeřníkovi. Jde tedy o perspektivní oblast pro podnikání.

Business Style

Kontakty k nezaplacení
V poslední době kolem sebe často slyšíme slovní spojení jako affiliate program či marketing. Zjistěte, o co jde a jak vám pomůže ve vašem byznysu.

Známá značka

Tchibo není jen káva
V čem tkví tajemství úspěchu značky Tchibo? Již v poválečném Německu zakladatelé firmy využívali reklamu a marketing takovým způsobem, že by se od nich současní podnikatelé mohli učit.

Franchisa od A do Z

Master-franšíza představuje šanci
Podnikatelé uvažující o podnikání pod franšízovou značkou přemýšlí především o franšízové licenci na jednu pobočku. Master-franšízová licence jim však umožňuje přivést na trh něco zcela nového.

Dobré rady

Známka bez problémů
V rámci obchodní spolupráce je mezi podnikateli běžným jevem, pokud jeden z nich umožní druhému užívat své ochranné známky. Rozsah udělené licence je obvykle definován ve smlouvě.

Můj franchising

Lokál Hamburk

Rodina ve franšíze
Po dvaceti letech vlastního podnikání se manželé Večerkovi rozhodli vstoupit pod křídla franšízové sítě ORION – český obchod pro domácnost. Dnes tak mimo svých dvou obchodů i tři franšízy této značky.

Příběh manažera

OCP, tiskova konference, Helena Kohoutová, Pavel Finger (CRIF - Czech Credit Bureau), Radka Prachařová (Allianz)

Čtvrt století s franšízou
Francouzská značka rostlinné kosmetiky Yves Rocher působí v České republice již bezmála čtvrt století. Od samého začátku v jejím čele stojí Alena Záhorská

Využijte akční nabídky předplatného - Získejte osm čísel za cenu šesti.

Magazín Vlastní firma FRANCHISING lze objednat online ve vydavatelství na portálu Franchising.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné. Časopis bude také k dostání v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik, Peal a síti GECO tabák. Vydavatelem magazínu je společnost PROFIT system®, která vydává časopisy o franchisingu i v Polsku a na Ukrajině.

 


PŘEČTI ČLÁNKY

Podnikání si žádá odvahu /01.10.2017

O příjmech franšízantů McDonald’s kolují legendy. Prozradíme vám, jak to opravdu je. Představíme 10 nových franšíz roku 2017 napříč obory. Poradíme vám, jak si sami vybrat firmu a co byste měli hledat v operačním manuálu. Krok za krokem s vámi otevřeme realitní kancelář, výživovou poradnu, prodejnu kvalitních potravin a restauraci. Bratři Tomáš a Lukáš Sedláčkové vám prozradí, jak vidí podnikání v Česku.

Byznys (nejen) na léto /08.05.2017

Seznamte se s nápady na podnikání, do kterých se vyplatí investovat. Prozradíme, jak si otevřít vlastní kantýnu nebo kavárnu. Dozvíte se také, jak uspět díky mytí aut bez vody. Představíme vám tipy na byznys, které vydělávají nejen v letních měsících, nebo to, jak si vybrat ziskový franšízový koncept. To vše se dočtete v aktuálním čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

Nová krev v byznysu /14.01.2017

Podnikání prostřednictvím franšízových licencí umožňuje prakticky každému zájemci splnit si svůj sen o vlastní firmě. Finančně nenáročné franšízy je možné získat napříč všemi obory. V novém čísle magazínu Vlastni firma FRANCHISING vám prozradíme, o které jde. Zjistili jsme také, jak se mění byznys v Česku vlivem nástupu moderních technologií a sociálních sítí.

Hobby jako podnikání /03.10.2016

Rozjet byznys v oblasti, která vás baví, je štěstí a ne každému se to povede. Lukášovi Hejlíkovi se to podařilo. V aktuálním čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING prozradí, jak na to. Nejen to však najdete v magazínu s novým designem.

Podnikejte v oborech s budoucností /13.06.2016

V jakých oborech se dnes vyplatí podnikat? Na jakou branži vsadit? Pro Petra Borkovce, spolumajitele společnosti Partners, jsou to finance a nově také gastronomie. Další možnosti vám představí nové číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

Populární na fóru

Česká značka, skvělá značka

Úvěru zpracováváme zcela zdarma. Všechny podmínky uvedeme jasně a jasně. Platíme za váš účet do 24 hodin. Aplikace telefonicky nebo e-mailem není povinná....

1 komentář(e)
posledni 27.04.2018
Franchisingová smlouva

Sice jsou náležitosti trochu volnější, ale to může představovat výhodu i nevýhodu zároveň. Vždycky je na místě nechat si poradit od odborníků a mít jistotu,...

2 komentář(e)
posledni 30.11.2017
Učesaný byznys

Při zakládání mého kadeřnictví jsem investovala i do tvorby webových stránek, které mi moc pomohly k nalákání nových zákazníků a tedy zvýšení popularity...

1 komentář(e)
posledni 17.10.2017
Barva webu rozhoduje

Kombinace vhodných barev má určitě vliv na první dojem a je zajímavé, jak až moc. U prodejních webů je to ale i spousta dalších maličkostí - jako třeba barva a...

1 komentář(e)
posledni 24.08.2017
S riziky počítáme

Od ELKO EP prakticky denně odebíráme relé do rozvaděčů. Ale měl jsem za to, že jsou známí pouze na českém trhu. Teď jsem mile překvapen, že je i...

1 komentář(e)
posledni 13.06.2017
Franchisingová smlouva

Hraapla@seznam.cz

2 komentář(e)
posledni 21.05.2017
Rozvoj franšízingu v Česku

Dobrý den, můžu se zeptat kolik je v roce 2017 nebo 2016 už franchisingových poboček v ČR? DĚKUJI

1 komentář(e)
posledni 03.03.2017
Radim Jančura: Podnikání je o překážkách

https://www.facebook.com/Student-Agency-Bojkot-1812481502329777/?view_public_for=1812481502329777

3 komentář(e)
posledni 11.02.2017