09.02.2015

BB modernizuje

Franšízový koncept Bageterie Boulevard zaplňuje Prahu. Chystá se na modernizaci provozoven a pokukuje po zahraničí.

Franšízová síť obložených baget Bageterie Boulevard si vytvořila v Česku už své jméno. Společnost Crocodille, která stojí za tímto franšízovým konceptem, dokázala, že může konkurovat i zavedeným americkým fastfoodovým řetězcům. Loni se jí podařilo otevřít rovnou 3 pobočky a letos připravuje další. Mimo to se rozhodla pro rekonstrukci stávajících provozoven.

lidi sedící v bageterii a jí jídlo Foto Bageterie Boulevard

Síť Bageterie Boulevard, za kterou stojí společnost Crocodille, čítá 21 provozoven, z čehož 13 je franšízových. Letos se očekává otevření minimálně čtyř dalších.

Pracovali jsme v loňském roce na přípravě rekonstrukce některých stávajících poboček dle nového designového stylu BB v rámci tzv. urban leisure. Na základě toho jsme přestavěli provozovnu Na Pořící. Další budou následovat,“ dodává manažerka pro franšízu a expanzi Bageterie Boulevard Markéta Krejčíková. Modernizace měla být letos hlavním plánem firmy, nicméně poptávka si žádala další rozšíření.

Praha zůstává hlavním městem pro Bageterii Boulevard. Brzy se na další restaurační jednotku může těšit Obchodní centrum Černý Most, kde již firma začala se stavebními pracemi a otevření se očekává na přelomu února a března. I přesto, že je v Praze nejvíce poboček, firma stále cítí, že je velký potenciál, kam  expandovat. „Chybíme určitě v lokalitách jako například I.P.Pavlova či Anděl, kam bychom též chtěli v nejbližší době směřovat,“ dodává Markéta Krejčíková.

Bagety na několik způsobů mohou zákazníci ochutnat i na dalších místech České republiky. První pobočka se letos také objeví v druhém největším městě, Brně. „Příprava je v plném proudu a první BB by se zde měla objevit v květnu,“ říká Markéta Krejčíková. Brno se stane 7. městem, kde se dá BB najít.  Firma také v tomto roce připravuje dostavbu drive thru k pobočce na Borských Polích a vlastní taky první Drive trhu v blízkosti O2 Arény v Praze.

Mimo Česko se rozvíjí Bageterie Boulevard zatím na Slovensku. Nicméně expanze do sousedních států se chystá. Aktuálně se dokončují plány na rozvoj na německém a rakouském trhu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank