16.02.2015

S párou do franšízy

Společnost MaxDrive rozjela svůj koncept mobilního parního mytí vozidel jako franšízu. Přečíst si o něm můžete nově i v Katalogu franšíz.

Benzínové pumpy, které nabízejí služby mytí aut, by se měly mít na pozoru. Trh více zabírají firmy, které se specializují na mobilní mytí aut. Společnost MaxDrive na něj vtrhla se svou službou mobilních parních myček. Pomocí páry myje interiér a karosérii nejen aut, ale i dalších vozidel. Aby svůj rozvoj uspíšila, hledá vhodné franšízanty, kteří by jí k tomu dopomohli.

Pán používá parní mytí aut Foto MaxDrive

Zatím 11 poboček s parním mytím MaxDrive můžeme najít v České republice. Firma chce prostřednictvím franšíz pokrýt celou republiku.

Společnost MaxDrive se začala rozvíjet v roce 2013 a loňský rok byl ve znamení rozšiřováni jak pobočkové sítě vlastními silami, tak klientská základna, aby měli budoucí franšízanti aktivní klienty do začátku. „Rozvoj Maxdrive je hodně závislý na uchopení každého franšízanta v daném regionu, neboť každý z budoucích kolegů má daný region na starost,“ dodává Hana Dinu ze společnosti MaxDrive.

Na českém území se firma MaxDrive rozvíjí na 11 místech. Prostřednictvím franšízy by ráda otevřela dalších 20 poboček do dvou let. „V každém regionu a větším městě chceme mít zastoupení alespoň jedné mobilní jednotky,“ doplňuje k tomu Hana Dinu. Vstupní licenční poplatek činí od 50 do 100 tisíc korun. Franšízu je možné vést přímo nebo jako investici prostřednictvím personálu.

Mobilní mytí aut a jiných vozidel, kdy firmy poskytují služby přímo u zákazníků, se začaly rozvíjet v roce 2013 a jejich obliba neustále stoupá. Pomáhá k tomu i franšízová spolupráce, kdy se díky franšízantům pobočky rozvíjejí do všech regionů republiky. Jsou tak původní myčky odsouzeny k záhubě? "Ruční čištění a strojové se srovnávat nedá. Každý z nás má své místo na trhu a na nás je abychom se postarali o kvalitně odváděné služby, které budou naši zákazníci požadovat a využívat i do budoucna," uzavírá Hana Dinu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank