23.02.2015

Franšíza trojrozměrně

Franšízový koncept Ship Center na polském trhu získává další lokality. Stejně úspěšný chce být i u nás.

Profesionální služby správného vedení kanceláře využívá stále více firem. Proto podnikatelé, kteří vsadí na byznys v poskytování outsourcingu, mohou na trhu uspět. To si myslí i společnost Ship Center, která u nás hledá master-franšízového partnera, co by zde vytvořil spolehlivou síť poboček řízených franšízanty.

ship center pracovna Foto Ship Center

Na pobočkách Ship Center mohou zákazníci najít služby kurýra, virtuálních kanceláří, 3D tisku a dalších služeb potřebných pro dobrý chod kanceláře.

Služby franšízového konceptu Ship Center jsou zaměřené na fungování kanceláře. Najít zde mohou klienti například kurýrní služby, 3D tisk, virtuální kancelář a jiné. Původem polská firma ve své domovské zemi už během jednoho roku otevřela 27 poboček. „Na polském trhu jsme splnily náš plán rozvoje na více než 100 %. Hodláme stejně uspět i v dalších zemích Evropy,“ dodává manažer prodeje Ship Center Łukasz Osyra.

Do expanze se hrne společnost velmi rychle. Na trhu působí více než rok, ale plány na rozšíření outsourcingových služeb má nejen v Polsku, ale také i u nás. „Vyjednáváme s několika kandidáty o master-franšízovou licenci, a pokud vše půjde rychle, přáli bychom si, abychom tento rok začali rozvíjet naše služby v Česku, tak snad i na Slovensku,“ popisuje cíle Łukasz Osyra. Pokročit v expanzi však společnost chce i v dalších státech Evropy.

Na větším významu získává 3D tisk, na který se specializuje i Ship Center. „Hodláme se více zaměřit na služby 3D tisku, poptávka po něm neustále stoupá a vidíme v něm tak velký potenciál. 3D tisk nabízíme na všech našich pobočkách jako prioritní službu po kurýrních,“ vyjmenovává Łukasz Osyra. Pokud jde o další rozvoj, firma očekává, že by letos v Polsku mohlo vyrůst dalších 25 center Ship Center. 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank