04.03.2015

S Agassim do Česka

Maďarská síť zdravých potravin Norbi Upadate chce se svými prodejnami proniknout do 10 evropských zemí.

Master-franšízovou licenci na rozvoj sítě u nás získala společnost Update1, jejímž cílem je s obchody Norbi Update obsadit města s počtem obyvatel nad 50 tisíc. Chce tak využít potenciálu, který obchodní síť Norbi Update nabízí. Vedou ji k tomu výsledky značky ze zemí, ve kterých již působí. „Necelá 1 miliarda korun obratu obchodní sítě Norbi Update prozrazuje, že boom zdravých potravin začíná,“ říká Michal Suchánek ze společnosti Update1.

Norbi Update provozovna Foto Norbi Update

Loňský rok byl pro značku Norbi Upadate ve znamení novinek. Nejen, že vstoupila na Budapest Stock Exchange, ale získala také ambasadora z řad slavných sportovců. Stal se jím americký tenista Andre Agassi.

Momentálně je cílem číslo jedna pro Norbi Update v České republice otevřít pobočku v našem hlavním městě. „Zde o náš koncept projevila zájem obchodní centra, a to nás velmi těší. Praha je pro vstup jakékoli značky do České republiky důležitá a my máme tu výhodu, že jsme nabídku mohli dříve otestovat v okresním městě,“ prozrazuje Suchánek.

Nejlépe se značce daří v domácím Maďarsku, kde je v provozu 87 poboček. Vedle toho má úspěch i v sousedním Slovensku. „Zde je otevřeno 24 obchodů, kterým se daří poměrově stejně jako mateřské společnosti v Maďarsku,“ doplňuje Suchánek s tím, že z nově plánovaných zemí začala, stejně jako Česká republika s jedním obchodem, pod hlavičkou Norbi Update obchodovat i Velká Británie a Rumunsko se dvěma obchody.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank