Výstava představí nové možnosti franchisingu

Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising proběhne v sídle společnosti OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4.
Kaleidoskop do světa podnikání přichystá Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising ve dnech 22. - 23. 4. 2015 v Praze v budově OKsystem. Součástí akce je kromě prezentací i odborný konferenční program týkající se nejen tohoto oboru.
 

Ve světě podnikání je málo možností pro to se prosadit a nedostat se při tom do problémů. Nejosvědčenější cestou je v současné době franchising, kdy subjekt poskytne svou zavedenou značku a podnikatelský koncept lokálnímu partnerovi. Ten se tak při rozjezdu svého podnikání soustředí pouze na to podstatné. Tato metoda zaznamenává úspěchy jak v USA, tak v Evropě. Nyní je to velmi oblíbený způsob podnikání i pro český trh.

„Veletrh umožní setkání opravdových zájemců o podnikání a to ve velkém měřítku a na jednom místě. Nejde jen o obecné představení firem. Jde o to nabídnout návštěvníkům to, co potřebují pro úspěch v podnikání, ” říká Ing. Jiří Krajča, organizátor výstavy a doprovodné konference.

Atraktivitě a oblíbenosti akce přispívá i důraz na doprovodný program, který je nedílnou součástí akce. Bude probíhat v konferenční části a to po oba výstavní dny. Návštěvníkům budou prezentována zajímavá a aktuální témata: marketing, franchising, podpora podnikání, právní otázky a ukázky podnikatelských řešení. Druhá část bude věnovaná prezentacím vystavovatelů a jejich konceptů.

Přednášky, prezentace a diskusní fóra jsou určeny pro všechny návštěvníky, zejména však pro malé a střední podnikatele, laickou i odbornou veřejnost, zástupce z řad franchisových poskytovatelů a příjemců a další cílové skupiny. V rámci doprovodného programu vystoupí zástupce vystavujících konceptů a služeb s prezentací a ukázkou vlastní strategie.

Výstava je otevřená všem zájemcům o franchisové podnikání ZDARMA, stačí se registrovat na webových stránkách výstavy www.vystavafranchisingu.cz.

Akce je organizovaná za významné pomoci a podpory České franchisové asociace, Slovenské franchisingové asociace a dalšími partnery výstavy a spolupracujícími médii.

Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání!

Pořadatel Výstavy pro podnikání a franchising.