26.03.2015

Franšízová výstava za dveřmi

Za necelý měsíc se v Praze představí franšízové koncepty, které hledají partnery pro svůj rozvoj.

V pořadí 3. ročník Výstavy pro podnikání a franchising se uskuteční od 22. do 23. dubna v budově OKsystem v Praze 4. Součástí akce bude kromě prezentací řady franšízových konceptů i odborný konferenční program týkající se nejen tohoto oboru. „Veletrh umožní setkání opravdových zájemců o podnikání, a to ve velkém měřítku a na jednom místě. Nejde jen o obecné představení firem. Jde o to nabídnout návštěvníkům to, co potřebují pro úspěch v podnikání,” říká Jiří Krajča, organizátor výstavy a doprovodné konference.

Výstava pro podnikání a franchising, stánek Náš Grunt Foto Výstava pro podnikání a franchising

Návštěvníci výstavy se mohou těšit na prezentace zajímavých témat, zejména z oblasti marketingu, franšízingu, podpory podnikání, probírány budou i právní otázky a ukázky podnikatelských řešení. Další část bude věnovaná prezentacím vystavovatelů a jejich konceptů.

Mezi franšízové sítě, které se na výstavě návštěvníkům představí, najdeme například Mr. Kebab, Náš Grunt, Naturhouse, Oxalis nebo poměrně novou značku bistRAWveg. Koncepty ze spojených států amrických, které jeví zájem o vstup na tuzemský trh pak bude prezentovat Jana Rückerová z Obchodního oddělení Velvyslanectví USA v České republice.

Přednášky, prezentace a diskusní fóra jsou podle informací pořadatelů určeny pro všechny návštěvníky, zejména však pro malé a střední podnikatele, laickou i odbornou veřejnost, zástupce z řad poskytovatelů franšízových licencí a jejich příjemců. V rámci doprovodného programu vystoupí zástupci vystavujících konceptů a služeb s prezentací a ukázkou vlastní strategie.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank