15.04.2015

Odborníci pod jednou střechou

Trendem poslední doby je outsourcování služeb. Svůj úspěch na tom staví i značka Ship Center.

Původem polská síť zde proto hledá master-franšízového partnera, který by se postaral o její rozvoj na tuzemském trhu. „Vstup do Česka jsme si vybrali právě proto, že podnikatelé jsou zde otevření novým věcem a nebojí se jít do risku. Naše služby jim mohou jejich podnikání usnadnit,“ říká jednatel společnosti J&S Best Solution, která Ship Center zastupuje, Kamil Janowski.

ship center pracovna Foto Ship Center

Ship Center nenabízí své služby jen firmám a podnikatelům. Využít je mohou i jednotlivci.

Franšízový koncept Ship Center nabízí svým klientům služby v rozmanitých oblastech z cílem zajistit jim komplexní služby. Proto jim je schopna poskytnout pomoc v oblasti 3D tisku, vytvoření virtuálních kanceláří, marketingovou podporu nebo kurýrní služby. Podnikatelům na trhu tak mohou ušetřit nejen personální náklady, ale díky jednomu dodavateli služeb mohou dosahovat ušetřené finanční prostředky vyšších částek.

Podle Kamila Janowského je na tuzemském trhu místo až pro 100 poboček této značky. „Vyjednáváme s několika kandidáty o master-franšízovou licenci, a pokud vše půjde rychle, přáli bychom si, abychom tento rok začali rozvíjet naše služby jak v Česku, tak snad i na Slovensku,“ popisuje cíle manažer prodeje Ship Center Łukasz Osyra. Pokročit v expanzi však společnost chce i v dalších státech Evropy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank