16.04.2015

Finance jako byznys

Podnikat v oblasti financí láká řadu lidí. Možnost uspět na trhu jim nabízí i značka TeleTrade.

Minimálně tři partnerské pobočky chce v letošním roce zprovoznit partnerský koncept TeleTrade, který svým klientům pomáhá při obchodování na finančních trzích. Nové pobočky by se měly nacházet v pro společnost klíčových městech jako je například Brno. „Zájem klientů je tak velký, že je velmi těžké uspokojit všechny jejich potřeby. Zaměřujeme se proto raději na Prahu a Střední Čechy, kde máme naši oficiální pobočku a jsme tak schopni poskytnout našim zákazníkům 100% servis. Ostatní část republiky včetně potenciálu tak zůstává nevyužita  a čeká na vhodného partnera,“ říká Robert Kraft, ředitel obchodu společnosti TeleTrade.

Tele trade obrazek ucebny Foto Tele trade

Společnost TeleTrade působí na tuzemském trhu od loňnskéhé roku. Na svého prvního partnera ještě čeká. Ve světě však působí prostřednictvím více než 220 poboček ve 30 zemích.

V současné době vede značka jednání hned s několika zájemci o partnerské licence. Nicméně k podpisu smlouvy zatím v žádném případě nedošlo. Důvod je podle Roberta Krafta prozaický. Vedení společnosti klade poměrně vysoké nároky na partnera s ohledem na budoucí zákazníky společnosti a ne všichni zájemci jsou schopni těmto nárokům směrem k zákazníkům dostát. „Proces schvalování a  akreditace partnera není otázkou pár dnů. Lépe všechny uchazeče důkladně prověřit, než posléze řešit jejich nesolventnost,“ doplňuje Kraft.

Potenciál v České republice vidí společnost TeleTrade vysoký. Důvodem je i možnost navázání několika druhů spolupráce, na různých úrovních. Momentálně má TeleTrade zastoupení ve 30 zemích světa, kde můžeme najít přes 220 oficiálních poboček. I ty jsou provozovány prostřednictvím partnerů, což se firmě osvědčilo. „Při naší velikosti, jakou máme, je důležité udržet vysoký standard. Právě osobní zodpovědnost a motivace majitele akreditace, kterou od nás získá, nám pomáhá dosahovat tyto naše stanovené cíle,“ vysvětluje Robert Kraft.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank