05.06.2015

Maso v novém stylu

Angus Burger chce rozvíjet svou síť především pomocí restaurací.

Síť Angus Burger se chce ve svém konceptu zaměřit především na restaurace. Firma se snaží zvyšovat kvalitu prostředí, ve kterém svá jídla podává. Posledním přírůstkem do sítě bylo otevření druhého restauračního zařízení Angus Grill Restaurant v Plzni. Zde nabízí svým hostům kromě obvyklých steaků a burgerů  také jídla české kuchyně. „V našich restauracích zpracováváme maso z celého kusu i z méně obvyklých částí,“ dodává Pavlína Silovská ze společnosti Angus Grill Meat s tím, že zájemci o maso plemene Aberdeen-Angus mohou nově také vyzkoušet oblíbená obědová menu.

Zdjęcie punktu systemu ANGUS BURGER

Společnost Angus Grill Meat se momentálně zaměřila především na rozvoj restaurací než fastfoodových poboček. Minulý rok otevřela druhé restaurační zařízení Angus Grill Restaurant v Plzni.

To však neznamená, že by pobočky fastfoodového typu v síti Angus Burger, kterou vlastní česká společnost Angus Grill Meat, neměly své nezastupitelné místo. Firma má v současné době plán na otevření nové provozovny rychlého občerstvení formou franšízy.

Pokrmy v provozovnách Angus Burger jsou založeny na kvalitním mase mladých býčků v bio kvalitě, živících se přirozenou stravou. „Naši zákazníci jsou lidé, kteří se zajímají o původ a kvalitu produktů, které konzumují,“ uzavírá Silovská.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank