Na zájemce o franšízu čeká počáteční investice ve výši zhruba 0,5 milionu korun. Základem je licenční poplatek, který činí 110 tisíc korun. Připočíst je třeba také balíček na vybavení studia, jehož cena začíná na 350 tisících korunách.
Čtvrtek
25.06.2015
Expreska otevře v nejbližší době nové franšízové provozovny v Praze a Jablonci nad Nisou. Koncept se po změně majitele poohlíží po expanzi do zahraničí.
 

Kruhový trénink, tedy intenzivní 30 minutové cvičení, slaví u zákaznic úspěch. Společnost Expreska nabízí své služby již ve 28 provozovnách v České republice a 16 na Slovensku. Od července budou klientky moci navštívit novou pobočku v pražských Modřanech a obyvatelky Jablonce nad Nisou se dočkají svého „fitka“ v listopadu letošního roku.

 „Tím náš rozvoj zdaleka nekončí. Expreska by ráda pronikla do dalších míst, kde ještě stále nemáme zastoupení.  Mezi ně patří například České Budějovice a Plzeň,“ komentuje budoucí rozvoj Martina Kodejšová ze společnosti Expreska a dodává, že firma jedná o vstupu na maďarský trh a následně má v plánu proniknout i do dalších zemí v regionu střední Evropy.

Nezastupitelnou součástí rozvoje Expresky jsou franšízoví partneři. Ti provozují drtivou většinu poboček. „Díky změně majitele společnosti se mění i přístup k našim franšízantům. Chceme více podporovat obousměrnou komunikaci mezi mateřskou firmou a každou pobočkou,“ vysvětluje nový trend v Expresce Kodejšová a doplňuje, že vedle změny komunikace s partnery dochází ke změnám také v marketingové strategie.

Zadáno pro ženy

Podle Kodejšové, se stala studia  tak úspěšná, díky svému unikátnímu kruhovému tréninku. Mnoho klientek oceňuje, že se na rozdíl od většiny posiloven, jsou Expresky místem kde si svou fyzickou kondici zlepšují pouze ženy.  Její slova potvrzuje vzrůstající počet členek, který v současnosti překročil hranici 65 tisíc.

Dosavadní zkušenost provozovatelů potvrzuje, že nejlepším umístěním pro fitness studio jsou městské čtvrtě s vysokou hustotou obyvatel, jako jsou například sídliště. Další vhodným místem pro otevření tohoto typu podnikání, jsou centra měst nebo kancelářské komplexy, kde pracuje dostatečné množství potencionálních klientek.

Ekonomické oživení v České republice se neprojevuje u společnosti Expreska pouze rozšiřováním pobočkové sítě. „Aktuálně zaznamenáváme zvýšené množství zájemkyň o naše cvičení. Těší nás také zvyšující se množství zájemců o náš franšízový koncept,“ uzavírá Kodejšová.


Populární na fóru

17 poboček za 9 měsíců

Hi there! This post couldn't be written any better! Reading through this post reminds me of my previous roommate! He always kept talking about this. I will forward this article...

4 komentář(e)
posledni 16.09.2018
17 poboček za 9 měsíců

This is a great little post with some valuable tips. I totally agree. The way you bring passion and engagement into the things you do can really change your outlook on live. -...

4 komentář(e)
posledni 04.09.2018
Vydělávejte s úsměvem

Nová franšízová příležitost na obzoru. Podnikatelská šance pro kosmetické salony i zubní ordinace...

1 komentář(e)
posledni 27.03.2015
Cesta za rozvojem

krasny e-shop www.hgmbizuterie.cz

3 komentář(e)
posledni 11.02.2015
Cesta za rozvojem

Jednání mně překvapilo, mají to vymyšlené opravdu do všech detailů. Podnikatelský plán Vám vypracují na míru, podpora maximální a garanci zisku nejenom...

3 komentář(e)
posledni 27.01.2015
Cesta za rozvojem

Zatím jsem ze společností jenom v jednání, ale můžu vřele doporučit! Mají skvělý přístup, a s garancí to myslí vážně. Děkuji portálu Franchising za tuto...

3 komentář(e)
posledni 27.11.2014
Franchisa pro každého

Je dobré, že Amaryllis se zaměřil i na malé podnikatele, nové koncepty zní zajímavě

1 komentář(e)
posledni 11.02.2013
17 poboček za 9 měsíců

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš zájem o EXPRESKU na Kladně. I zde plánujeme EXPRESKU otevřít. Budeme Vás informovat na našich webových stránkách www.expreska.cz. Těšíme se...

4 komentář(e)
posledni 16.07.2011