10.07.2015

Nově s kávou

Nový koncept Espress it by Coffeeshop Company je určen pro nové i stávající kavárny.

Kavárny Coffeshop Company se staly jednou ze stálic kavárenského trhu v České republice. Nově tato značka přichází s konceptem Espress it by Coffeeshop Company, který nabízí zájemcům o podnikání příležitost franšízového podnikání bez licenčních poplatků. Model lze využít jak v nových, tak i stávajících kavárnách, případně jiných gastro provozech.

Espress it by Coffeeshop Company, blond servírka nabízí kávu s vodou Foto Coffeeshop Company

Nový koncept Espress it je další možností spolupráce, kterou svým partnerům nabízí franšízová značka Coffeeshop Company. Lze jej využít ve stávajících provozovnách i zcela nových kavárnách.

V rámci nového konceptu získá franšízový partner dodávku a montáž technologického setu, která bude financována formou měsíčních splátek nebo odběru kávy v závislosti na volbě franšízanta. Po celou dobu partnerství je pak franšízantovi zaručen bezplatný servis a nastavení přístrojů. Po uplynutí pěti let má franšízant možnost technologie vyměnit, případně je odkoupit.

Základem všech nabízených káv je 100% vysokohorská Arabica. Kromě kávy se návštěvníci kaváren mohou těšit také na široký výběr čajů, nealko nápojů a sladkostí. Pokud by nebyla tato nabídka pro klienty dostatečně široká, lze jí individuálně v každé provozovně rozšířit. Mateřská společnost svým partnerům nabízí nejen širokou škálu produktů, ale také osvědčené know-how a v neposlední řadě možnost spolupráce na vytvoření unikátního designu provozovny. 

Rakouský kávový koncept Coffeshop Company, působí na trhu již od roku 1999 a jeho provozovny lze nalézt ve více než 30 zemích světa. Aktuálně se v České republice nachází 12 poboček Coffeshop Company a jedna mobilní kavárna určená pro eventy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank