10.03.2009

Franchise Expo Paris již za tři dny

Za tři dny, 13. března startuje jeden z největších mezinárodních veletrhů o franchisingu – Franchise Expo Paris 2009. Představí se na 400 franchisových systémů.

Největší evropský veletrh věnující se franchisingu – Franchise Expo Paris - startuje ve francouzské metropoli již za tři dny. Branami veletrhu projde v průběhu čtyř dnů na 30.000 návštěvníků, kteří si mohou vybrat z nabídky až 400 franchisových systémů z 92 zemí světa. „V drtivé většině jde o Francoisové systémy, které uvažují o expanzi a chystají se rozšířit své podnikání na další nová území,“ uvedl Martin Jonáš z poradenské společnosti PROFIT system.

franchise expo paris 2010 značky

V Paříži se představí na 400 franchisových systémů

Hlavním hostem Brazílie

Hlavním hostem letošního ročníku je Brazílie. Franchise Expo Paris je tradičním fórem pro setkávání a výměnu názorů odborníků i laiků. Potkávají se zde představitelé franchisových organizací, poradci, právníci, finančníci, ale také developeři.

Získejte vstupenku ZDARMA

Partnerem Franchise Expo Paris je také český portál věnovaný franchisingu www.franchisingINFO.cz a společnost PROFIT system franchise services s.r.o. Díky tomuto spojení podporujícímu rozvoj franchisingu v České republice i Franchii mohou čtenáři portálu i partneři společnosti PROFIT system získat po registraci vstupenku na Franchise Expo Paris ZDARMA na této adrese: Franchise Expo Paris. Více informací o výstavě se můžete dozvědět na oficiálních stránkách Franchise Expo Paris.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank