14.09.2015

Konec září s franšízou

Ve středu 30. září se v Praze uskuteční 13. ročník konference Franchising Forum. Hlavním tématem bude komunikace.

Letošní konference, kterou pořádá Česká asociace franchisingu ve spolupráci s  Německou franchisovou asociací a Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou (ČNOPK), se zaměří právě na důležitost interní a externí komunikace, a to nejen u franšízových sítí. O své zkušenosti s komunikací se podělí zástupci franšízových systémů i partnerů konference. Zástupce Německé franchisové asociace představí německý franšízový trh a interní komunikaci sítě. Zástupce ČNOPK pak účastníky seznámí s interkulturní komunikací v obchodním vztahu.

caf franchising forum Foto Česká asociace franchisingu

V pořadí 13. ročník konference FRANCHISING FORUM 2015 se koná ve středu 30. září 2015 v budově OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4 (v blízkosti metra "C" Pankrác).

Svou trochou do mlýna přispěje i portál Franchising.cz. Jeho šéfredaktorka Barbora Štanglová na konferenci představí specifika komunikace franšízové sítě. Je totiž důležité si uvědomit, že to, co funguje na koncové zákazníky, nemusí mít ten správný efekt na zájemce o franšízovou licenci.

Dále bude během konference věnován čas tématům jako je důležitost a využívání sociálních sítí, moderních technologiích, nebo zda je informační systém nutností pro fungování sítě. Účastníci konference z řad vyššího a středního managementu, ale i poskytovatelů poradenských a finančních služeb se dozví mnoho zajímavostí a rad, hlavně ale zkušenosti z praxe.

Očekávaná je účast 60 až 80 účastníků z řad tuzemských a zahraničních odborníků, managementu významných obchodních firem, zahraničních a tuzemských franchisových sítí, které hledají obchodní partnery v České republice. V průběhu celého dne se účastníci budou moci seznámit s franchisovými koncepty, které se zde budou prezentovat.  Na konferenci bude přestavena nová aktivita asociace, a to organizace 1. ročníku soutěže Franchisa roku.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank