22.09.2015

Uzavřete byznys na veletrhu

Více než 150 vystavovatelů a 7000 návštěvníků. Tak bude vypadat letošní franšízový veletrh v polské Varšavě.

Podzim je obdobím, kdy je možné navštívit řadu zajímavých veletrhů. Výjimkou nejsou ani ty zaměřené na franšízový způsob podnikání. Jeden z největších v Evropě, Franchise Expo 2015, se uskuteční od 15. do 17. října ve varšavském Paláci kultury. Letošní rok přinese řadu novinek. Jednou z nich je rozšíření veletrhu, jehož pořadatelem je společnost PROFIT system. Návštěvníci a vystavovatelé tak budou mít letos k dispozici dva nové sály, kam se vejde nejen více stánků, ale budou i větší.

Targi Franczyzy Varšava Foto PROFIT system

Ze značek, které se letos představí na varšavském franšízovém veletrhu, můžeme jmenovat například Domino`s Pizza, Lodostrefa, Credit Agricole, Socatots, My Travel nebo Western Chicken.

„Stále častěji se firmy rozhodnou vybudovat výstavní stánek tak, aby co nejvíce přiblížil předmět jejího podnikání. Ani varšavský veletrh, který je největší franšízovou akcí v regionu střední a východní Evropy, není výjimkou,“ říká organizátor veletrhu Arkadiusz Slodkowski s tím, že i v Paláci kultury bude možné narazit na kavárny, bistra či obchody s oblečením, které jsou kopií opravdových poboček. Díky tomu mají dle organizátorů vystavovatelé větší šanci na oslovení potenciálních franšízantů.

Návštěvníci z řad zájemců o franšízové licence si budou moci vybrat z konceptů z celé řady oborů. Na své si přijdou ti, co touží po vlastním podnikání v oblasti gastronomie stejně jako ti, které láká například oblast módy, vzdělávání nebo chtějí mít vlastní banku. Minulé ročníky přilákaly více než 7000 návštěvníků a podobnou, ne-li větší, návštěvnost očekávají pořadatelé i letos.

Pro ty, co se chtějí dozvědět informace o franšízovém způsobu podnikání, připravili pořadatelé vzdělávací fórum. Během něj se odborníci a podnikatelé s návštěvníky podělí o své zkušenosti, tipy a nejnovější informace z jejich branže. Rad se dočkají ti, kteří ještě nemají svůj vytoužený koncept vybraný stejně jako ti, co stojí na samém začátku samostatného podnikání pod zavedenou značkou.

 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank