15.10.2015

Změna jako příležitost

Původně se chtěl stát Martin Novotný franšízantem konceptu Fruitisimo. Osud tomu však chtěl jinak a tak si nedávno otevřel pobočku Home Office Bistro.

Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že mu jeho plán nevyšel, nicméně není to tak docela pravda. Za poměrně novým franšízovým konceptem Home Office Bistro totiž stojí podnikatelé Jan Hummel a Tomáš Lichtenberg, tedy „otcové zakladatelé“ franšízové sítě Fruitisimo. „Home Office jsme vytvořili jako koncept bister specializovaných na rychlé a kvalitní občerstvení během pracovního dne. Jednou z jeho hlavních předností je příprava jídel a nápojů z čerstvých surovin s možností konzumovat je v příjemné a útulné kavárenské atmosféře,“ říká jednatel společnosti Jan Hummel.

Home Office Bistro Nový Smíchov, žena obsluhuje zákaznici Foto Home Office Bistro & Coffee

Home Office patří do skupiny Fruitisimo Group, která již provozuje přes 40 prodejen s čerstvými šťávami, zmrzlinou a kávou.

Nová franšízová pobočka, jejímž majitelem je právě Martin Novotný, zahájila provoz ve středu 14.října a zákazníci ji najdou ve foudcourtu obchodního centra Nový Smíchov. „Pobočku jsme otevřeli poměrně rychle. V nákupní centru Nový Smíchov se totiž uvolnil zajímavý prostor, tudíž nebylo na co čekat. Skočil jsem do toho tedy rovnýma nohama a těším se na další vývoj,“ říká Martin Novotný, který se aktivně zapojil do fungování své pobočky, takže ho zákazníci často najdou i za pultem.  

Provozovna Home Office na Novém Smíchově je již třetím přírůstkem konceptu, který si pro svou expanzi zvolil cestu franšízingu. První bistro-kavárna byla otevřena v lednu letošního roku v kancelářském komplexu The Park na pražském Chodově, druhá provozovna se nachází v galerii Harfa. Během listopadu je plánováno otevření čtvrtého bistra a v okolí kancelářských budov v širším centru Prahy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank