26.03.2008

Česká asociace franchisingu s novou správní radou

Česká asociace franchisingu zvolila na svém dnešním zasedání novou správní radu. Post prezidenta obhájil na další tři roky Ivo Lamich ze společnosti McDonalď s.

Novým prezidentem správní rady České asociace franchisingu (ČAF) se na další tři roky stal Ivo Lamich ze společnosti McDonalď s. Viceprezidenty se stali Michal Freiberger (Paneria) a Radovan Sochor (Švejk Restaurant).

mc donalds_ivo lamich_caf

Staronový šéf Správní rady ČAF Ivo Lamich (McDonald´s)

Připravované akce

Asociace pro letošní rok plánuje zorganizovat několik stěžejních akcí orientovaných na franchising. Již 1. dubna 2008 bude pokračovat projekt "Franchisové systémy se představují", kde by mělo svůj zájem o vstup na český trh prezentovat více než deset nových systémů. Na konec května, přesně 29. 5. asociace připravuje do Prahy konferencí FRANCHISING FORUM 2007. Tradičně v první polovině října by se měl uskutečnit IV. ročník výstavy franchisových příležitostí FRANCHISE Meeting Point na výstavišti v Brně. ČAF opět připraví doprovodné programy, semináře a workshopy na různá témata franchisového podnikání. Vyvrcholením těchto přednášek by měl být další ročník mezinárodní konference Evropské franchisové dny.

Noví členové asociace

Novými řádnými členy ČAF, kterým prezident ČAF pan Lamich předal certifikát, se staly společnosti Stavoodbyt, CMC Cameron McKenna, Škorcová reality a ERA Reality ČR.

Nová správní rada ČAF pro následující tříleté období:

  • Ivo Lamich, prezident (McDonald´s)
  • Michal Freiberger, viceprezident (Paneria)
  • Radovan Sochor, viceprezident (Švejk Restaurant)
  • Jiří Lošťák, poradce, člen
  • Jaroslav Melzer, člen (Nörr Stiefenhofer Lutz)
  • David Petřík, člen (Pivovary Staropramen)
  • Martin Seidl, člen (ERA Reality ČR)

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank