30.10.2015

Franšíza u sousedů

Bratislava přivítá Výstavu franšízingu. Portál Franchising.cz bude při tom.

Od úterý 3. listopadu do středy 4. listopadu se v bratislavském Pálffyho Paláci uskuteční další ročník Mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising. Kromě týmu portálu Franchising.cz se budou její návštěvníci moci v těchto dnech setkat se spoustou zajímavých slovenských i zahraničních franšízových konceptů, které hledají nejen na Slovensku nové partnery.

Foto Výstava pre podnikanie a franchising

Letos se uskuteční již 3.ročník Mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising. Stejně jako v minulých letech našla své místo v bratislavském Pálffyho paláci.

Stejně jako loni je výstava spojená s prezentací franšízových značek na výstavní ploše i v rámci doprovodného programu. Představí se například Pizza Mizza, Naturhouse, BON BON nebe Empire the Know-How Institute. Součástí projektu je také doprovodný program, který doplní jednotlivé prezentace vystavujících subjektů a který bude probíhat po celou dobu výstavy přímo na výstavní ploše a v přilehlém sále. Zde bude možné vyslechnout různé referáty a prezentace, navázat užitečné kontakty, zúčastnit se diskuzí a osobně poznat odborníky a poradce nejen ze světa franšízingu, ale i z dalších oblastí.      

Protože ve Franchising.cz víme, že franšízing může být pro někoho dosud zahalen rouškou tajemství, jsme ve spolupráci s našimi dalšími kolegy z poradenské společnosti PROFIT system připraveni Vám ji odhalit. Pokud máte tedy firmu, kterou byste chtěli rozšiřovat prostřednictvím franšízingu, nebo hledáte tu správnou franšízovou příležitost pro Vás  a nevíte jak na to, neváhejte a budete-li mít cestu kolem, velmi rádi Vám poradíme. Samozřejmě ZDARMA.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank