03.11.2015

Master-franšízy míří do Prahy

Zahraniční značky, které chtějí v Česku a na Slovensku najít své master-franšízové partnery, se v Praze představí 19.listopadu.

Již poněkolikáté se do našeho hlavního města sjedou značky z celého světa, jež se rozhodly expandovat do České republiky a na Slovensko prostřednictvím franšízových partnerů. Návštěvníkům Master-franšízové konference se zahraniční koncepty představí v prostorách OK Systém v Praze 4. Kromě prezentace zajímavých konceptů budou moci návštěvníci využít možnosti jednat přímo se zástupci jednotlivých sítí o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů. K dispozici jim budou také odborníci na problematiku franšízingu.

Koncepty z celého světa se letos představí na dalším ročníku Master-franšízové konference v Praze. Návštěvníci akce tak mohou získat informace například o konceptech ze Spojených států amerických, Španělska, Francie, Německa, Dánska či Švýcarska.

„Přítomnost zástupců hned několika franšízových konceptů ze zahraničí nabízí velkou příležitost především pro manažery českých a slovenských firem, kteří plánují své vlastní podnikání, pro malé a střední podnikatele, investory a další zájemce o samostatné podnikání, jak získat informace o významných globálně působících značkách a stát se jejich partnery,“ říká jeden z pořadatelů akce Aleš Tulpa ze společnosti Avex systems.

Návštěvníci konference se budou moci seznámit s řadou franšízových značek, jako je například francouzská síť Chez Clements, která rozvíjí síť kaváren a restaurací s francouzskou tradicí v pařížském stylu, síť prodejen s přírodní kosmetikou LeSoie z Belgie, nebo řetězec samoobslužných prodejen mražených jogurtů TuttiFrutti ze Spojených států amerických. Nebude chybět ani rakouský koncept Tiroler, jež stojí za sítí farmářských prodejen s nabídkou gastronomických specialit ze všech oblastí Tyrolských Alp.

Poradenská společnost PROFIT system bude prostřednictvím portálu Franchising.cz a magazínu Vlastní firma FRANCHISING mediálním partnerem akce. Zájemci se mohou přihlásit na stránkách http://www.master-konference.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank