10.11.2015

Legenda do franšízy

Značka Jan Paukert má v České republice stále zvuk. Ví to i investiční skupina Natland Group.

Lahůdkářství Jan Paukert znaly již naše babičky, než značka téměř vymizela z našeho trhu. Díky investiční skupině Natland Group se však značka, v trochu jiném hávu, do Česka vrací. Na začátku října zahájilo v pražském Karlíně Jan Paukert Bistro. U jedné pobočky však nezůstane. Plánem Natlandu je vytvořit z něj celý franšízový koncept.

Rohanské nábřeží, exteriér Jan Paukert Bistro Foto slavipetr.com

Historicky první Jan Paukert Bistro najdou zákazníci v pražském Karlíně, na Rohanském nábřeží.

Jak pro Lidové noviny řekl managing partner Natland Group Tomáš Raška, do konce roku 2016 by skupina mohla otevřít tři až čtyři bistra. Zároveň pak bude vznikat také koncept obchodů s potravinami, které budou převážně od českých a slovenských dodavatelů. Pilotní obchod, bude také fungovat pod štítem značky Jan Paukert, by měl také vzniknout do konce příštího roku.

Cílem Natland Group je zřizovat bistra i prodejny značky Jan Paukert v kancelářských oblastech. Po stejné cestě se se svým konceptem Home Office Bistro již před časem vydali i zakladatelé franšízové sítě Fruitisimo. Ty motivoval k vytvoření tohoto gastronomického konceptu nedostatek míst, kde se dá rychle a kvalitně najíst v příjemném prostředí. 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank