08.04.2016

Víkend s byznysem

Dnes a v sobotu 8. až 9. dubna budou moci čeští návštěvníci zavítat na regionální franšízový veletrh „Nápad na Firmu“ v Katovicích.

Katovický veletrh, který pořádá polská centrála poradenské společnosti PROFIT system, je příležitostí pro zájemce, kteří chtějí podnikat pod zavedenou a osvědčenou značkou. Svůj podnikatelský záměr budou na veletrhu prezentovat i  u nás aktivní franšízové sítě. Mezi vystavovateli jsou společnosti jako Remax, Lodostrefa, Žabka a další známé značky, kterých bude na padesát.

Veletrh „Nápad na firmu“ se koná 8. a 9. dubna v hlavním sále International Convention Centre. Veletrh bude otevřen v pátek od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 15:00. Vstupenky jsou k dostání u přepážky za cenu 10 zlotých, cca 63 korun.

expo katowice

Přehlídkou firem v Katovicích však prezentace franšízových konceptů nekončí. Návštěvníci se mohou těšit na říjnové Franchise EXPO ve Varšavě, které je největší v regionu střední a východní Evropy vůbec. Každoročně se tam představuje okolo 150 značek, hledající franšízanty nejen v Polsku, ale i v okolních zemích. V posledních letech tento veletrh navštívilo okolo sedmi tisíc návštěvníků.

Navazující Veletrh FRANCHISINGU 2016 pořádá česká filiálka společnosti PROFIT system a bude se konat v půlce listopadu. Tato akce je součástí Summitu Týdne podnikání a uskuteční se v pražském Slovanském domě. Další informace o veletrhu naleznete zde.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank