Zahraj si na Retail Golf Cupu 2016!

Retail Golf Cup, pořádaný společností monit s.r.o. od roku 2012, je určen pro všechny přední představitele z prostředí nejen českého retailu a FMCG.
V červnu startuje další ročník již tradičního golfového turnaje. Přivítá na 80 společností z oblasti retailového obchodu.
 

Podnikatelé, kteří chtějí prezentovat svojí firmu a zároveň navázat nové obchodní kontakty, mají nyní jedinečnou příležitost zúčastnit se turnaje Retail Golf Cup 2016. Této již tradiční akce se pravidelně účastní majitelé a jednatelé působící v retailu, FMCG a v oblasti hotelnictví a gastronomie. Golfový turnaj tak nabízí jedinečnou příležitost setkat se se špičkami těchto segmentů trhu. Mezi mediální partnery turnaje patří i portál Franchising.cz.

Turnaj bude tento rok probíhat v oblíbeném golfovém rezortu Golf Park Plzeň dne 10.6.2016. Hráči budou mít k dispozici mistrovské hřiště s pověstnou jamkou č.11 obklopenou Ejpovickým jezerem, která byla magazínem Golf Digest C&S několikrát vyhlášena jamkou roku. Aby měli hráči co nejvíce času na osobní komunikaci, přichystali pořadatelé pro všechny flighty golfové vozíky.

Program golfového turnaje začíná v 8:00 registrací hráčů i nehrajících partnerů, pro něž jsou připraveny rozmanité aktivity, jako například golfová akademie pro začátečníky, ochutnávka specialit, thajské masáže nebo zkušební jízdy luxusními vozy. Turnaj je zakončen vyhlášením vítězů a závěrečným rautem. Akce tak nabízí bohatý program nejenom pro zkušené golfisty, ale i pro úplné začátečníky.

Využijte možnosti setkat se s více než 100 předních zástupců z téměř 80 společností z oblasti obchodních řetězců, distributorů, logistiků, dodavatelů, IT služeb a další podpory pro retailové společnosti. To vše na akci, která vám umožní nejen nastartovat obchodní vztahy, ale i zahrát si o ceny v hodnotě 500 tisíc korun. Partnerská místa se rychle zaplňují, proto nepromeškejte příležitost zúčastnit se networkingové akce Retail Golf Cup 2016, která se vám opravdu vyplatí.

Více informací vám ráda poskytne pořádající společnost monit s.r.o., nebo si můžete prohlédnout webové stánky zde