19.05.2016

Inovací k profitu

Restaurace The Pub chystají novinku v podobě dotykových ovladačů třetí generace. Franšízantům jsou k dispozici také online restaurační systémy.

Konkurenční prostředí gastronomie nutí provozovatele restaurací udržovat vysokou kvalitu jídel a nabízet stále vyšší komfort služeb. Tímto směrem jde i The Pub, která se kromě zlepšování vnitřních procesů zaměřuje na větší pohodlí návštěvníků při servírování pití a jídel. „Máme připravenou třetí generaci dotykových panelů na stolech, které budeme instalovat do všech nových restaurací a postupně jimi nahradíme ve vybraných provozovnách i stávající technické řešení,“ říká o poslední novince jednatel společnosti The PUB Franchising Martin Šampalík. Právě jednoduché objednávání prostřednictvím dotykových obrazovek je spolu se samoobslužným čepováním piva tím, co koncept odlišuje od ostatních restaurací.

the pub_hospoda_pivo

Zájemci o franšízu musí počítat s investicí 200 tisíc korun za licenci a s minimálně 5 miliony korun na úpravy a vybavení restaurace. Koncept je vhodný pro města nad 50 tisíc obyvatel.

Kromě moderních technologií zavádí restaurační síť povinné hodnocení kvality poskytovaných služeb. Prostředkem jsou návštěvy tajných hostů nebo vyplňování online dotazníku, který hosté obdrží po návštěvě restaurace do e-mailové schránky. Ve spolupráci s dodavatelským pivovarem byla rovněž realizována velká školení výčepních a podobně se chystá i velké školení šéfkuchařů a manažerů.

Franšízantům jsou k dispozici průběžná školení, aby dokázali zvládat chod restaurace, a získávají rovněž podporu ze strany oddělení rozvoje. „Mezi zajišťované provozní systémy patří online rezervační systém, online katalog jídel, který obsahuje vše od kalkulací až po fotografie jídel, online nástroje na tvorbu menu, online správu věrnostního programu a webovou prezentaci s administrativním rozhraním,“ říká o podpoře franšízantům Martin Šampalík s tím, že pro dlouhodobě spolupracující franšízanty vyjednává franšízor o lepších nákupních podmínkách.

Koncept The Pub, který má v současnosti 16 restaurací, z čehož je 14 franšízových, plánuje otevřít novou provozovnu v Praze na Nových Butovicích, kde bude zajišťovat gastronomické služby pro 3 500 zaměstnanců obchodního centra a místních obyvatel. „Pokud jde o rozšiřování v zahraničí, budeme otevírat novou restauraci na Slovensku v centru Košic. O dalších možných projektech nyní vedeme jednání,“ uzavírá Martin Šampalík.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank