17.06.2016

Podnikání s budoucností

Rozjet vlastní byznys můžete v celé řadě oborů. V novém čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING odhalíte oblasti, které mají silný potenciál do budoucna.

Pro Petra Borkovce představují takovou branži finance. Také proto se před několika lety rozhodl pro podnikání právě v nich. Dnes je spolumajitelem poradenské společnosti Partners a v rozhovoru prozrazuje například to, jak se česká veřejnost dívá na finanční poradce. Odhaluje také, jakým směrem jdou momentálně jeho další podnikatelské aktivity. Nejen to však najdete ve zbrusu novém čísle časopisu, které je nabyté příběhy podnikatelů, ale i tipy na podnikání pro ty, kdo chtějí rozjet svou vlastní firmu.

Franšíza od A do Z, rubrika z magazínu Foto PROFIT system

Příběhy, rozhovory, tipy a rady pro byznys. To vše najdete v novém čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING, který je právě v prodeji.

Zájemci o franšízové podnikání se v rubrice Franšíza od A do Z dozvědí, jaká je současná situace na tuzemském franšízovém trhu. Zjistí, jaké obory jsou v rozkvětu a jaké sítě nově nabízí možnost podnikat pod jejich značkou. Právníci z advokátní kanceláře se v rubrice Dobré rady tentokrát věnovali tématu Konkurenčních doložek. Zjistíte, zda je její využití pro podnikatele přinos, nebo se může stát starostí.

Praktické rady jak založit a provozovat webdesignovou agenturu najdete v rubrice Moje firma, sekce Franšíza na míru pak odhalí co dělat, chcete-li se připojit do rodiny franšízantů sítě Home Office Bistro & Coffee. O tom, jak se pod zavedenou značkou podniká, se dočtete v rubrice Můj Franchising, kde se o svůj příběh podělí majitelka partnerské pobočky Cestovní kanceláře Fischer.

Nové číslo Magazínu Vlastní firma FRANCHISING najdete na pultech prodejen tisku Relay, Inmedia a GECO tabák. Objednat si jej však můžete i v nakladatelství na našem portálu, a to zde.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank