29.08.2016

Pizza Hut znovu na trh

Polská společnost AmRest, přední provozovatel restaurací ve střední Evropě, podepsala předběžnou dohodu s franšízovou sítí Pizza Hut.

Společnost AmRest se tímto krokem stane hlavním provozovatelem značky Pizza Hut a bude zodpovědná za expanzi řetězce restaurací v zemích střední a východní Evropy. Podle stávající rámcové dohody bude AmRest rozvíjet síť restaurací v Polsku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku a Srbsku.

Pizza Foto Pixabay.com

Jako příjemce master-franšízy bude společnost AmRest zodpovědná za rozvoj restaurací Pizza Hut v České republice, na Slovensku nebo v Maďarsku.

Jako budoucí master-franšízant bude polská firma disponovat právy na značku Pizza Hut na příštích 10 let, během nichž bude zájemcům poskytovat franšízové licence. AmRest se rovněž zavázala k minimálnímu počtu otevřených restaurací, i když přesná čísla zatím nebyla zveřejněna. V oficiálním prohlášení se zástupci firmy zavazují k výraznému zvýšení přítomnosti značky na zmíněných trzích.

AmRest Holdings je největším nezávislým provozovatelem restaurací s rychlým občerstvením a neformálními večeřemi ve střední a východní Evropě s více než 1000 restaurací ve 13 zemích regionu. Franšízová práva v této části Evropy drží rovněž pro značky KFC, Burger King nebo Starbucks.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank