05.09.2016

Bagety do firem

Franšízový fastfoodový řetězec Bageterie Boulevard reaguje na poptávku a spouští v rámci korporátních dodávek přímý rozvoz baget.

Bageterie Boulevard reaguje na vzrůstající poptávku firemní klientely a spouští novou službu, která bude zajišťovat občerstvení pro zaměstnance v rámci pracovních jednání, seminářů či jiných akcí. Fastfoodový řetězec tak rozšiřuje okruh zákazníků o další segment, kterým je korporátní „food delivery“. Bageterie tímto krokem využila místo na trhu, které nebylo tak nasycené jako klasická dovážka jídla.

Bageterie Boulevard Foto Bageterie Boulevard

Restaurace budou přijímat objednávky prostřednictvím elektronického systému, a to nejméně tři hodiny předem, aby tak byly bagety dodávány do firem čerstvé.

Nová služba je postavena na principu přímých objednávek boxů s bagetami přes internetovou platformu. Projekt aktuálně probíhá v testovacím režimu s rozvozovou zónou v širším centru Prahy. V horizontu jednoho až dvou měsíců se chystá díky franšízantům pokrytí celé Prahy, Brna a Plzně a postupně se bude zavádět i do dalších měst, kde má Bageterie Boulevard pobočky. Boxy je podle vedení společnosti možné na vybraných pobočkách vyzvedávat také osobně.

„Naší novou službou následujeme nové trendy na korporátní úrovni. Věříme, že firemní zákazníci ocení nejen naše kvalitní a čerstvé produkty, ale také jednoduchost objednání a plánování s doručením až tzv. na stůl,“ říká manažer projektu Jakub Gottwald s tím, že nabízená služba je vhodná především k plánovaným a opakovaným firemním událostem.

Bageterie Boulevard nabízí možnost franšízového podnikání od roku 2011 a zatím se jí podařilo zprovoznit celkem 20 fastfoodových restaurací. Potenciálním zájemcům o licenci, kteří mají k dispozici alespoň 70% vlastních finančních prostředků, nabízí centrála možnost čerpání půjčky nebo leasingu od mateřské společnosti. Minimální výše investice je přitom 5 miliónů korun.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank