06.09.2016

Franchise Expo 2016 ve Varšavě

V říjnu se koná největší veletrh franšízingu ve střední a východní Evropě. Jedinečnou příležitost mají i české značky, které chtějí proniknout na polský trh.

13. až 15. října se v hlavním městě Polska koná největší veletrh franšízingu v regionu střední a východní Evropy. Již 14. ročník Franchise Expo 2016 je jedinečnou příležitostí pro podnikatele z Česka zakoupit atraktivní master-franšízové licence pro tuzemský trh nebo navázat spolupráci a rozvíjet svou značku na polském trhu, kde již úspěšně působí koncepty jako Svět zdraví nebo Konopná lékárna.

Veletrh Varšava Foto Profit system

Franchise Expo 2016 nabízí i Forum školení. Během řady seminářů si budou moci návštěvníci prohloubit své znalosti z oblasti řízení vlastní firmy.

Podnikatelé se budou moci setkávat po tři dny se zástupci úspěšných konceptů a vybrat si toho nejlepšího partnera pro spolupráci. Veletrhu se účastní na 150 firem, mezi nimiž se objeví i polské značky aktivní na českém trhu, například prodejce dětského oblečení 5.10.15 nebo systém mobilních kaváren Bike Café. Veletrh každoročně navštíví na 7 tisíc návštěvníků, kteří mají chuť rozvíjet vlastní byznys.

Veletrh nenabízí program jen pro budoucí podnikatele, ale i pro širší veřejnost, která se zajímá o aktuální trendy ze světa byznysu. V průběhu řady přednášek a školení se zájemci o podnikání budou moci setkat s významnými osobnostmi z řad podnikatelů a expertů na oblast podnikání. Hlavním organizátorem akce je společnost PROFIT system, která kromě poskytování franšízového poradenství informuje prostřednictvím zpravodajských portálů v řadě zemí střední a východní Evropy o aktuálním dění na franšízových trzích. Česká pobočka společnosti je rovněž hlavním organizátorem Veletrhu FRANCHISINGU 2016, který se uskuteční v Praze 15. listopadu, a který na varšavský veletrh navazuje.

Franchise Expo 2016 se koná v Paláci kultury a vědy ve Varšavě v blízkosti Hlavního vlakového nádraží. Pro cestující automobilem je k dispozici rozsáhlé parkoviště. Veletrh je otevřen ve čtvrtek 13. a v pátek 14. října od 10:00 do 17:00 a v sobotu 15. října od 10:00 do 15:00. Vstupenky jsou k zakoupení u přepážek za cenu 20 zlotých (cca 130 korun). Pro další informace můžete kontaktovat Lenku Novákovou z české pobočky společnosti PROFIT system. Podrobné informace o Franchise Expo 2016, včetně programu, který bude v úplné podobě zveřejněn v průběhu září, naleznete zde.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank