26.09.2016

Sport, zdraví a zisk

Socatots provozuje sportovní školky v 55 zemích světa. Českému master-franšízantovi nabízí exkluzivní licenci.

Ze spojení vzdělávání a sportování nemusí mít prospěch jenom děti, ale i podnikatelé, kteří se rozhodnou pro rozvíjení franšízového konceptu Socatots. Program školek pod touto značkou je zaměřen na komplexní pohybový rozvoj formou fotbalových tréninků chlapců a dívek ve věku od šesti měsíců do pěti let a v současnosti je úspěšně provozován v 55 zemích světa, přičemž do programu se dosud zapojily zhruba dva miliony dětí. Zájemci o provozování osvědčeného franšízového konceptu mohou nyní získat master-franšízovou licenci, díky níž budou moci sportovní školky v rámci českého trhu dále rozvíjet.

Socatots, children, football Foto Socatots

Kromě primární motorické koordinace se školky Socatots soustředí i na vyváženou a zdravou stravu. Jejich dalším rysem je, že umožňují dospělým účastnit se aktivit ve třídách, což prohlubuje vzájemný vztah dítěte a rodiče.

Sportovní tréninky jsou organizovány ve formě tříd podle náročnosti a jsou tak přizpůsobeny potřebám dětí různého věku. Cílem celého programu je přivést děti ke sportu již od nejútlejšího věku, aby se stal přirozenou součástí jejich životů,“ říká Przemyslaw Olewnik, předseda představenstva společnosti Socatots Polska. Právě u našich severních sousedů se konceptu mimořádně daří. Centrála vidí na trhu, kde je momentálně přes 400 školek, stále potenciál a je připravena zprovoznit až 400 vzdělávacích zařízení pro nejmenší.

Školky Socatots jsou obvykle otevírány na místech nových zástaveb, kde žijí rodiny s malými dětmi. Rodiče tak mohou své děti dávat do skupin v blízkosti bydliště, což většina z nich oceňuje z důvodu velké časové úspory.

Centrála nabízí vybranému podnikateli spolupráci v rámci kompletně zavedené a osvědčené sítě. Zájemce získá přístup k propracované obchodní strategii, efektivním metodám získávání nových zákazníků a osvědčeným marketingovým materiálům. Za master-franšízovou licenci podnikatel zaplatí 15 tisíc eur. „Obchodní model Socatots ocení každý, kdo hledá oblast pro podnikání s potenciálem dlouhodobé vysoké ziskovosti. Ta je zajištěna díky pravidelným měsíčním platbám za docházku dětí do školky“, uzavírá Przemyslaw Olewnik.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank