26.09.2016

Nový design, nové příležitosti

Magazín Vlastní firma FRANCHISING již brzy odhalí svou novou tvář.

Inovace jsou základem vývoje kupředu. A proto se i společnost PROFIT system® rozhodla upravit podobu časopisu tak, aby odrážel trendy moderní doby. Čtenáři se tak mohou těšit na přísun zajímavých a užitečných informací o podnikání nejen v oblasti franšízingu v novém hávu. O ten se postaralo grafické studio Pitoresq Design.

titulka 18 2016 Foto PROFIT system

Magazín Vlastní firma FRANCHISING lze objednat online ve vydavatelství na portálu Franchising.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné osmi čísel za 195 Kč. Časopis je také k dostání v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik, Peal a síti GECO tabák.

„Časopis na tuzemském trhu vychází čtvrtletně již od roku 2015, a proto jsme si řekli, že je na čase ho trochu „osvěžit“. Chceme, aby zcela reflektoval situaci na tuzemském franšízovém trhu. Ten se neustále vyvíjí, a proto není dobré zůstat pozadu. Momentálně jsme svědky rebrandingu řady franšízových sítí, a tak jsme došli k názoru, že rebrandovat můžeme i my,“ vysvětluje Marek Halfar, výkonný ředitel poradenské společnosti PROFIT system franchise services s.r.o., která je vydavatelem magazínu a provozovatelem portálu Franchising.cz.

Čtenáři najdou v magazínu, jak jsou zvyklí, řadu zajímavých informací od odborníků na franšízing i podnikání vůbec. Samozřejmostí jsou fundované rady ohledně legislativních záležitostí, jež pro nás zpracovávají právníci z advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. Velkou část pak tvoří články informující o novinkách na tuzemském franšízovém trhu stejně tak, jako příběhy těch, jež na něm působí.

Novinkou, na kterou se mohou čtenáři mimo nového designu těšit, je i změna podoby Katalogu franšíz, díky níž je nabídka franšízových a partnerských konceptů daleko přehlednější a je tak jednodušší se v ní zorientovat a vybrat si tu správnou značku pro rozjetí vlastního byznysu. Řadu z nich bude možné potkat také na pražském Veletrh FRANCHISINGU, který se uskuteční 15. listopadu v rámci Summitu Týdne podnikání. Bližší informace o něm najdete také v magazínu Vlastní firma FRANCHISING. I to je další důvod, proč se na jeho nové číslo těšit. O tom, kdy se objeví na stáncích vašich trafik, vás budeme včas informovat.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank