05.10.2016

Přes 100 nápadů na byznys

Nové číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING opět přináší spoustu zajímavých informací nejen o franšízovém podnikání. Najdete ho již na pultech prodejen tisku.

Ve velkém rozhovoru v rubrice „Vlastní byznys“ jsme tentokrát vyzpovídali českého herce Lukáše Hejlíka, který se rozhodl své záliby proměnit v podnikání. A povedlo se mu to. Dočtete se například, jak funguje jeho Gastromapa, co ho vedlo k založení divadelního projektu LiStOVáNí, nebo proč doma nemá televizi.

Franšíza od A do Z, rubrika z magazínu Foto PROFIT system

Příběhy, rozhovory, tipy a rady pro byznys. To vše najdete v novém čísle MAGAZÍNu Vlastní firma FRANCHISING, který je právě v prodeji.

V rubrice „O čem se mluví“ se věnujeme tématu rodinných firem, jejichž majitelé momentálně stojí před důležitým krokem, předat otěže dalším generacím. Supertéma pak představí franšízové koncepty z oblasti gastronomie, které nabízí dalším podnikatelům možnost zapojit se do jejich sítě. Pro to, proč by začínající podnikatel měl využít nabídky franšízových systémů, existuje celá řada důvodů. Vybrali jsme sedm největších, které ukáží výhody franšízové spolupráce v pravém světle.

Právníci v rubrice „Dobré rady“ prozradí, jak přistupovat k cenotvorbě tak, aby vše odpovídalo legislativním požadavkům. Michal Macek, zakladatel a majitel Realitní kanceláře Evropa v „Příběhu manažera“ odhalí, proč se před bezmála čtvrtstoletím rozhodl založit vlastní realitní společnost. V sekci „Moje firma“ zase zjistíte, jak rozjet krejčovský byznys na internetu.

Součástí magazínu je samozřejmě také ucelená nabídka franšízových a partnerských konceptů, které v tuzemsku hledají partnery pro svůj rozvoj. Řadu z nich bude možné potkat také na pražském Veletrhu FRANCHISINGU, který se uskuteční 15. listopadu. Bližší informace o něm najdete nejen v magazínu Vlastní firma FRANCHISING, ale také na stránkách Veletrhu franchisingu 2016.

Magazín Vlastní firma FRANCHISING lze objednat online ve vydavatelství na portálu Franchising.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné osmi čísel za 195 Kč. Časopis je také k dostání v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik, Peal a síti GECO tabák.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank