20.10.2016

Týden podnikání v Česku

V polovině listopadu proběhne podnikatelská událost roku. Vrcholem bude Summit Týdne podnikání, jehož součástí je i 1. ročník Veletrhu Franchisingu 2016.

Podnikatelská i nepodnikatelská veřejnost zažije příští měsíc celý týden nabitý událostmi. Po celém česku totiž bude ve dnech 14. – 20. listopadu probíhat Týden podnikání, který je součástí celosvětové akce pořádané na podporu podnikání Global Entrepreneurship Week, kterou v celosvětovém měřítku podporují osobnosti jako americký prezident Barack Obama nebo britský korunní princ Charles. V minulém roce se akce zúčastnilo více než osm milionů účastníků ze 160 zemí světa.

Týden podnikání Foto ELAI

Summitu Týdne podnikání zahrnuje také 15 inspirativních workshopů s významnými osobnostmi české byznys a startupové scény. Připraven bude kromě relax zóny také dětský koutek, aby mohli návštěvníci vzít i své děti.

V Česku se bude jednat již o čtvrtý ročník, který pravidelně navštíví na pět tisíc zájemců o podnikání. V minulém roce proběhlo v rámci akce přes 70 událostí a tento rok nebude výjimkou, protože i letos jsou připraveny desítky akcí. Hlavní událostí bude Summit Týdne podnikání, který se uskuteční 15. listopadu v pražském Slovanském domě. Celotýdenní akce se koná pod záštitou předsedy Vlády ČR Bohuslava Sobotky. Mezi další patrony patří i ministr průmyslu a obchodu nebo ministryně práce a sociálních věcí.

Návštěvníci se budou moci účastnit bohatého programu, který zahrnuje odborné veletrhy pro firmy, startupy a zájemce o podnikání, stejně tak jako workshopy pod patronací předních podnikatelských osobností. Součástí programu bude například setkání s předním investorem do startupů Andrejem Kiskou nebo se známým ekonomem Tomášem Sedláčkem. Závěrečné konference se budou účastnit i mezinárodní řečníci z USA nebo z Izraele. Základní vstupné na veletrhy a do relax zóny je zdarma, zpoplatněny jsou pouze workshopy, hlavní konference a večerní startup soutěž. Nabídku inspirativních workshopů a harmonogram Summitu naleznete zde.

Součástí Summitu týdne podnikání bude i 1. ročník Veletrhu FRANCHISINGU, který organizuje mezinárodní poradenská společnost PROFIT system franchise services s.r.o. ve spolupráci se společností European Leadership & Academic Institute v.o.s. (ELAI). Podnikatelé nabízející franšízové licence budou moci během jednoho dne a na jednom místě vést desítky rozhovorů, na jejichž základě si zvolí ty správné kandidáty pro spolupráci. Budoucí franšízanti zase budou mít na 30 stáncích příležitost zjistit všechny potřebné informace, díky nimž se budou moci pustit do vlastního byznysu. Školení franchisingu stejně jako účast na veletrhu je po základní registraci zdarma. Registrovat se můžete již nyní online na stránkách veletrhu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank