18.11.2016

Inovace do realit

Franšízová síť ERA Reality profituje z poskytování komplexních služeb. Spolupracuje na nich s poradenskou společní Partners.

Sázka na komplexní služby se vyplácí realitní společnosti ERA Reality, která vsadila na spojení realitních aktivit se zajištěním hypotečního financování. Tento krok byl ovlivněn jednak snahou o rozšíření služeb klientům, jednak kvůli vytvoření motivačního nástroje pro vlastní makléře, kteří mohou z poskytování komplexní nabídky více profitovat. Vyšším ziskům makléřů ale nenahrávají pouze strategická rozhodnutí vedení firmy. Ovlivňuje ho také pozitivní nálada na realitním trhu včetně nízkých hypotečních úroků.

Era setkani Foto ERA Reality

ERA Reality vyvíjí kromě nových produktů také technologie vedoucí k zefektivnění komunikace s klienty. Za tímto účelem plánuje spuštění aplikace, díky níž budou moci makléři pravidelně komunikovat se zákazníky prostřednictvím textových zpráv.

Produktem, který se osvědčil, je podle obchodního ředitele ERA Reality Martina Seidla především ERA Hypotéka. Díky ní mohou makléři ve spolupráci s finančně poradenskou společností Partners zprostředkovat kupujícím nemovitostí výhodnou hypotéku. „V tomto roce se nám také podařilo finálně dokončit produkt ERA Výkupy, na základě kterého realitní kanceláře mohou svým zákazníkům do tří dnů systémově poskytnout nabídku na výkup jejich nemovitosti,“ říká Martin Seidl.

Kromě rozšiřování produktové nabídky se společnosti v roce 2016 podařilo také navýšit počet kanceláří a samotných makléřů. Celkový součet poboček realitní společnosti, která svůj rozvoj spojila výhradně s poskytováním franšízových licencí, dosahuje čísla 45. Množství kanceláří tak aktuálně přesahuje o 30 % hodnotu konce roku 2015.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank