21.11.2016

Čerstvé produkty do firem

Společnost UGO rozšiřuje rozsah svých služeb. Bude dodávat nápoje a pokrmy také firemním zákazníkům.

Společnost UGO rozšiřuje portfolio svých služeb. Po síti Freshbarů a Salaterií se zdravým občerstvením zavádí službu UGO Catering, která se zaměřuje zejména na firemní klienty. Společnosti si tak budou moci objednávat čerstvé ovocné šťávy nebo lehké občerstvení přímo na pracovní porady nebo firemní večírky. Dovážkovou službu budou moci využívat i organizátoři rodinných oslav. V zaměření se na firemní klientelu následuje UGO společnost Bageterie Boulevard, která cateringovou službu před časem rovněž ohlásila.

UGO catering Foto UGO

Zájem o zdravý životní styl celosvětově roste. Společnost UGO na tento trend reaguje a chystá se nabízet zdravé občerstvení nejen firmám, ale také na společenských akcích.

Od zavedené novinky si vedení firmy UGO slibuje větší zájem o své produkty ze strany firem, které tak mohou na pracovní schůzce klientům a partnerům nabízet zdravé občerstvení. Z benefitu mají navíc také profitovat také zaměstnanci. „Heslem značky je ´lehčí život´, to znamená takový, kde vás jídlo neuspává, nesnižuje pracovní výkony, ale naopak dodává energii,” vysvětluje Vojtěch Krejčí, catering manager UGO s tím, že cena služby se bude odvíjet od konkrétních požadavků klienta a nabídka bude proto zpracovává vždy individuálně.

UGO nabízí na místě čerstvě připravené stoprocentní ovocné šťávy a koktejly, které personál připravuje na objednávku zákazníka. V roce 2012 koupila celou síť UGO barů společnost Kofola ČeskoSlovensko, která k nim v roce 2014 přidala i síť freshbarů a salaterií Mangaloo. V současné době tak UGO provozuje 53 Fresbarů a 16 Salaterií.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank