22.05.2009

Helen Doron i v krizi expanduje

V letošním roce franchisová síť výukových center pro děti vstupuje na nové kontinenty, do Afriky a jižní Ameriky.

„Očekáváme, že v následujících 12 měsících získáme až deset nových master franchisantů pro jednotlivé země. Očekáváme také, že otevřeme přibližně 50 nových výukových center,“ řekla v pátek Helen Doron, majitelka a zakladatelka sítě na celosvětové konferenci, která se vůbec poprvé uskutečnila v Praze.

Hele

Noví master franchisanti, nové kontinenty

Nedávno uzavřela Helen Doron kontrakty s master franchisanty, tedy držiteli národní licence pro Chorvatsko, Ekvádor a Nigérii. „Vnímáme vstup do Ekvádoru jako první krok pro expanzi v jižní Americe. To stejné představuje náš vstup do Nigérie pro africký kontinent,“ uvedla Helen Doron. Síť Helen Doron chce v následujícím roce zvýšit celosvětově počet svých studentů nejméně o pět procent a dosáhnout tak čísla 100.000 studentů. Síť nyní provozuje na 450 výukových center ve 24 zemích světa.

Krize: Šance na expanzi

Současnou ekonomickou krizi považuje Helen Doron jako možnost pro rychlejší expanzi s širším portfoliem produktů. „Zavádíme nové výukové programy nejen pro vlastní výuková centra, ale také pro školky, program Polly the Colie, nebo školy, program Super Nature,“ doplnila Helen Doron.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank