26.05.2009

Coffeeshop je 17. franchisovou příležitostí

Novou možností pro podnikání z katalogu franchisových příležitostí je síť stylových kaváren Coffeeshop Company.

Koncept Coffeeshop Company vznikl v roce 1999 v Rakousku. Síť založila společnost Schärf, která má 60ti letou historii v dovozu a pražení kávy a výroby espresso strojů. Svou první pobočku otevřel ve Vídni. V současné době působí ve čtrnácti zemích střední a východní Evropy a v USA. V Česku provozuje koncept svou první kavárnu od roku 2007. V současné době zde má šest vlastních kaváren.

Zdjęcie punktu systemu Coffeeshop Company

Coffeeshop Company provozuje na 200 kaváren, v Česku je od roku 2007 se šesti kavárnami.

Téměř 200 kaváren po celém světě

V současné době provozuje Coffeeshop Company téměř 200 kaváren. Drtivá většina z nich funguje na principu franchisingu. Značka sáza na spojení tradičních hodnot podávání kávy a moderních trendů přípravy kávových specialit. Koncept sází na to, že se káva stává součástí životního stylu a je spojena se specifickou kulturou. Coffeeshop Company přináší atmosféru spojenou s vídeňskými kavárnami, včetně interiéru a obsluhy.

Investice

Celková investice do rozjezdu kavárny Coffeeshop Company, zahrnující i licenční poplatek, se pohybuje mezi 95.000 a 190.000 euro. Systém vyžaduje, aby se franchisant podílel na chodu provozovny. Více informací o systému v katalogu franchisových příležitostí.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank