29.03.2017

Do Katovic pro cizí značky

Již v pátek začíná v Polsku veletrh Nápad pro firmu, kde je možné vybrat si ze 70 franšízových konceptů z Polska i dalších zemí.

Každý, kdo někdy myslel na vlastní podnikání, a snažil se podnikatelské nápady a myšlenky uvést do reality, by měl o víkendu navštívit Katovice. Dvoudenní akce je určená především těm, kteří hledají jistotu v podnikání, a hodlají svůj byznys stavět na již osvědčeném know-how. Během pátku a soboty se návštěvníci veletrhu budou moci setkat osobně se zástupci desítek značek, které nabízejí k prodeji franšízovou licenci.

katovice veletrh Foto PROFIT system

Poradenská společnost PROFIT system franchise services je hlavním pořadatelem II. regionálních franšízových veletrhů v Katovicích o tomto víkendu.

Veletrh je současně ideální příležitostí k setkání s odborníky na franšízing a obchod jako takový. Zvláštním hostem veletrhu je letos majitel úspěšné soukromé taneční školy Marcin Hakiel, a jeho profesionální tanečnice. Hakiel Akademia tanca působí již několik let ve Varšavě, kde navazuje na popularitu televizní soutěže StarDance, známé i u nás. Organizátoři očekávají účast zhruba 70 franšízových značek a 3 tisíce návštěvníků. Jedním z nejvíce zastoupených odvětví bude gastronomie, kterou budou prezentovat například franšízové značky Coffeloffee Crazy Piramid Pizza, New York Pizza, Telepizza, Western Chicken, Western Tortilla, a další.

Nestíháte? Nezoufejte, budou další veletrhy

Potravinový průmysl budou zastupovat společnosti Spar a Careffour, svět realit a nemovitostí RE/MAX a Metrohouse, chybět nebudou vzdělávací koncepty pro děti, ani fitness či firmy orientované na módu a krásu. Vstupenky stojí 10 zlotých, což je asi 65 korun. Součástí jsou přednášky a internetová školení od specialistů z polské pobočky PROFIT system franchise services. Jak založit vlastní podnik pod cizí značkou? Jak zhodnotit důvěryhodnost franšízy? Jak jednat s franšízanty? Kolik peněz si je možné franšízingem vydělat? Jak vybrat ideální místo pro podnikání? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky naleznete o víkendu v kongresovém centru v Katovících.

Další poté zodpoví v Polsku v říjnu také vůbec největší akce svého druhu v regionu střední a východní Evropy Targi Franczyza 2017. Každoročně se ve Varšavě představuje okolo 170 značek, hledající franšízanty nejen v Polsku, ale i v okolních zemích. V posledních letech varšavský veletrh navštěvuje okolo 7 tisíc návštěvníků.

Navazující Veletrh FRANCHISINGU 2017 pořádá přímo česká filiálka společnosti PROFIT system a bude se konat stejně jako loni v listopadu v pražském Slovanském domě.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank