26.04.2017

Pro franšízu do Prahy

V listopadu v Praze proběhne 2. ročník Veletrhu FRANCHISINGU. Do konce května mohou případní vystavovatelé využít slev.

Potkat své nové franšízanty, nasbírat kontakty v branži, prezentovat svůj koncept, dozvědět se více informací o celém odvětví franšízingu. Účastníkům 2. ročníku veletrhu franšízingu v Praze 15. listopadu 2017 ve Slovanském domě v Praze přinese akce mnohé nové příležitosti. "Všichni, kteří chtějí prezentovat svůj koncept na největší podnikatelské akci roku 2017, se mohou přihlásit. Pro přihlášené do konce května, tzv. early birds, nabízíme slevu 10%," říká Gabriela Petrová, manažer pro klíčové zákazníky PROFIT system (gpetrova@profitsystem.cz).

Veletrh je součástí navštěvovaného Summitu Týdne podnikání. Koná se stejně jako loni 15. listopadu, tentokrát od 10:00 do 17:00 hodin v pražském Slovanském domě, kde jsou rezervovány reprezentační prostory.

Organizátorem veletrhu je mezinárodní poradenská společnost PROFIT system franchise services. Loni veletrh v Praze navštívilo na 2000 lidí. I letos se na organizaci akce podílí společnost European Leadership and Academic Institute (ELAI).

Součástí listopadového Veletrhu bude i doprovodný program v podobě seminářů a workshopů. Během nich se odborníci a podnikatelé s návštěvníky podělí o své zkušenosti, tipy a nejnovější informace z jejich branže. Rad se dočkají i ti, kteří ještě nemají svůj vytoužený koncept vybraný stejně jako ti, co stojí na začátku samostatného podnikání pod zavedenou značkou. Zároveň mohou řadu užitečných informací získat také firmy expandující se svými franšízovými značkami do zahraničí.

Do konce května mohou vystavovatelé využít zvýhodněných cen. Více informací se dozvíte na adrese Veletrhfranchisingu.cz.

Společnost PROFIT system navazuje Veletrhem FRANCHISINGU v Praze na úspěšnou akci Franchise EXPO, kterou již 13 let pořádá v polské Varšavě. Jde o jeden z největších franšízových veletrhů v Evropě a největší v regionu střední a východní Evropy vůbec, kde se každoročně představuje okolo 150 značek, které hledají franšízanty nejen v Polsku, ale i v okolních zemích. V posledních letech si na veletrh najde cestu vždy okolo sedmi tisíc návštěvníků.

5 důvodů proč stojí za to vystavovat:

  1. Potkáte se s kandidáty na franšízanty

  2. Prezentujete svůj koncept širší veřejnosti

  3. Inspirujete se novými trendy v podnikání

  4. Oslovíte na 2 tisíce zájemců o byznys

  5. Poznáte další franšízové koncepty

Přijďte se podívat a inspirovat na Veletrh FRANCHISINGU ve Slovanském domě v Praze!
Pro návštěvníky je vstup po registraci zdarma.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank