09.05.2017

Byznys (nejen) na léto

Letní měsíce nutně nemusí pro podnikatele znamenat „okurkovou“ sezónu. V novém čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING najdete nápady na podnikání, kterému se v létě daří.

S českou módní návrhářkou Blankou Matragi jsme si povídali o tom, jak je těžké prorazit v zemi s odlišnou kulturou, nebo jak se liší její české a zahraniční zákaznice. V rozhovoru také prozradila, co je podle ní tajemstvím úspěchu nejen v módní branži.

Vlastní byznys, rubrika z magazínu Foto PROFIT system

Podnikatelský příběh módní návrhářky Blanky Matragi je veřejnosti všeobecně známý. Jaké je však podle ní tajemství úspěchu v módní branži? Dozvíte se v novém čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

Rubrika „O čem se mluví“ se tentokrát věnuje tématu startupů. Seznámíme vás s pravidly, kterými by se měly tyto začínající firmy řídit a jak co nejefektivněji mířit na investory. Dozvíte se také, proč by možná i pro vás mohlo být výhodné stát se investorem do startupů. Nejen při investicích do cizích projektů je potřeba si správně zvolit ten pravý. I při rozhodování o vstupu do franšízové sítě je na místě pečlivý výběr. V rubrice „Franšíza od A do Z“ vám poradíme, jak poznat franšízu, která vám přinese zisk.

můj franchising, rubrika z magazínu

Právníci z advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners představí trend zvaný BYOD (Bring Your Own Device) a jeho právní aspekty. Díky tomu se dozvíte, jak ošetřit pracovní vztahy v případě, že vaši kolegové či zaměstnanci pracují na osobním notebooku či vlastním smartphonu. V rubrice „Business Style“ si můžete přečíst o problému prokrastinace, jak ho odhalit a hlavně, jak ho řešit.

Součástí magazínu je samozřejmě také ucelená nabídka franšízových a partnerských konceptů, které v tuzemsku hledají partnery pro svůj rozvoj. Magazín lze objednat online ve vydavatelství na portálu Franchising.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné osmi čísel za 290 Kč. Časopis je také k dostání v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik, Peal a síti GECO tabák.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank